SC-Tim (moderator) djolex_99 QUIT

Vidim dosta se postavljaju pitanja zato sto vise nisam mod, odlucio sam da napustim tim jer izgleda da se nisam uklapao u njihovo “drustvo” pa sam dobijao dosta hejta s njihove strane, nije im odgovaralo to neko moje ponasanje (dosta zezanja s igracima i pomaganje ostalima kad treba pomoc) pa sam odlucio da jednostavno napustim tim, bilo je tu nekih sitnih problema takodje s moje strane ali smatram da to nista nije preterano strasno jer svima se desavaju neke greske ali moze da se predje preko toga, nisu bili zadovoljni mojim radom jer su ipak oni (ozbiljan server) a ja sam bio neozbiljan i drzak (ponekad da, zavisi s kim pricam i kako se taj igrac ophodi prema meni). Takodje vidim da dosta igraca misli da trolujem ili nesto, ne ne trolujem nikoga stvarno sam napustio tim :smiley: , bilo je lepo raditi s dosta igraca i pomagati i komunicirati s ostalima i zezati se, toliko od mene.
Pozdrav za CROspano.

Treba imati takve moderatore a ne doticni koji samo cekaju da kazne nekog i nista drugo, nisam volio tvoje uvlacenje ali si bio dobar mod
Pozz

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk