SA:MP Skriptanje i Mapanje

Pre jedno 7-8 meseci otvorio sam forum http://www.i-Scripter.tk i par dana sam bio interesovan na njegovom poboljsanju, za 3-4 dana radio sam na njemu i reklamirao se, dobijo sam 5-6 clanova, ali posle sam prestao jer nije bilo interesanto vise igrati SA:MP i prestao sam raditi za jedan server na kome sam bio glavni skripter jer server se ugasio nazalost…

Sada ako bi neko hteo da samnom opet podigne ovaj forum u funkciju (bar 2-3 ljudi) mogli bi napraviti veoma posecen sajt.

A pak ako bi neko hteo da kupi forum, nije problem i nemora se kupiti u parama.To jest ako neko ima server mogli bi smo da se dogovorimo za par nedelja da ja budem neki veci rank ili nesto slicno, zamena je uredu.

I ako sam dosta radio na forumu jos je potreban neko ko ce malo srediti GFX radove i slicno.

Forum nije popounjen ako je neko voljan da ga popuni jos vise dobice administartora na formu i moci ce da radi sta hoce.

Ako bih malo napunio forum mogao bih da ga uvedem u veliki SERB community i da se reklamiramo zajedno.

“Samo jos jednom da pocetim ako neko zna da barata sa Photoshopom neka napravi dobar baner za SERB community, bilo bi lepo kada bi to bio baner koji je u principu mali video to jest .gif formata”

Hvala SERB Community-u

Vas LoLeR

Ja ti znam dosta dobro mapati sapm server ali u skriptanje se bas i ne razumem

Hmm lepo ja mogu pomoci oko sajta da objavljujem tutorijale i to

SAMP Igram oko 4 godine skriptam oko 3 godine mapam oko 2 godin ja sam skriptao ako si ikad cuo za geforce roleplay ja sam ti silivio ako nisi znao samo da kazem puno godina skriptam a isto tako mozemo sa ovim forumom otvoriti da napravimo comunitz jaci i samp server naravno ako ti oces imm samp server samo ako ti oces manic