RWRFAMILY

Da se predstavim jedim lepim videom:) Nadam se zabavi u narednim satima a doticnom porucujem…Kad budes bio ja i postigao ono sto i ja za sve ove godine igranja mc na serbu…tad mozes da me spustis na zemlju…do tada…decko nisi mi ni blizu,ja se ne bavim lazima,ja ne huskam nikoga,svi vide tvoje lice koje je samo u tvojim ocima idealno…dakle cista zabava za mene…cista deskreditacija za tebe…i da zato je u zabavi,meni je zabavno a zamisli nije uvreda :smiley: PS: POSVECENO NOCNOM :smiley: i have fun people:D

Svaka cast za ovo …
A ti Nocni stvarno si se ukurcio pedofilcino jedna …
24 god imas, juris 13-godisnjakinje
RWR_SERBIA u pravu … imas sve u video
kako vredjas, kako ucenjujes itd …

Nocni nije za Jmoda bolje da je RWRSERBIA bilo Jmod ili tako neko drugi mnogo se lik nakurcio znaci uuuhhh koliko me nervira UZASAVA ME!!! inace video je cool svaka cast

EnderPig1 evo tebi lepo jedan ban zbog rečnika. Kakav je to način, pobogu.

Lukaibobi, već je milion puta rečeno kako moderatore biraju isključivo vlasnici servera i da je njihova zadnja što se toga tiče i da se to vas igrača uopšte ne tiče. Biću prinuđen da te udaljim 7. put sa foruma zbog takvih postova. A ujedno i da ne psuješ kao kočijaš. Hvala.

Marija, lepo mi je bilo videti ranije građevine što si radila. Ono čudovište gde je glowstone kao oči mi je super izgledalo. :smiley:

Neka se nocni napusi meni lagano pedofilcina jedan kreten kakvoga nema joj manicu kome ti dajes moda omgg pa da nebude da se ja jedini zalim al citav server se zali na nocnog lik nije psihicki dobar o_O @_@

Evo i tebi ban. Meni nije teško kad kršite pravila. Pobogu, gde je kraj.