rank vanila

ja sam pre nekoliko meseci kupio sc master uz njega je isla i ta vanila e sad dali ja to imam zauvek posto pise na sajtu pa ako moze pomoc hvala

sada ga nemam od global restarta

Kolko znam, traje samo mesec dana, mada bi mogli da stave da dobijes zauvek jer sa mesec dana vanile ne mozes nista, a i ako uporedjujes cenu ostalih usluga koje dobijas uz sc mastera, smesno je

ja ti rece da to imam zauvek nije mi jasno sto to nemam od prosle sezone ?

Rank koji u sebi ima pristup vanilla podserveru traje 30 dana, kada ti istekne rank istekne ti i pristup vanilla serveru, ako zelis da ti pristup Vanilla podserveru bude stalan onda je kupis zasebno (200din/2e)

ovako pise ! PAŽNJA! Kada jednom platite iznos naveden iznad imate zauvek pristup Vanilla serveru sa tim imenom!

si ti platio vanillu zasebno ili je dobio uz rank SCMaster? Ako je platis ZASEBNO imas je zauvek a ako si je dobio UZ RANK imas je klk i rank tj. 30 dana

kolko sam skontao ide vanila uz njega a to znaci da ja imam zauvek rank !

Не, добио си Ванилу на 30 дана уз тај ранк, плати још 2е ако си могао да даш 20е на сцмастера и ете ти па се играј

nisi dobro skontao, vanilla koja dolazi uz rank traje 30 dana ili ako uplatis vise

Pozdrav, moji drugari su ti pokusali objasniti, ali ti nisi shvatio pa cu ja.
Ti si kupio scmastera i vanila ti traje do isteka ranka, kad ti rank istekne i vanila ce. To da vanila ostaje zauvek pise kada kupis posebno vanilu. Znaci ako zelis da ti vanila bude zauvek uplati 2e i dobices je zauvek. Nadam se da si shvatio. Srdacan pozdrav.

Ја сам му то исто написао ниси од користи може лоцк

Vanila uz rank traje isto ko rank a normalno uplacena traje trajno.

Ja sam mu bolje objasnio.

Pozdrav,
Kada kupiš globalni rank uz njega ti ide pristup vanila koji traje 30 dana.
Tih 30 dana ti je kao probni test da vidiš da li će ti se svideti vanila ili ne. :slight_smile:
Na tebi je da ako i dalje želiš da igraš na vanili uplatiš vanilu. :slight_smile:
Lock.