Quitam srw (raptin10) Srecno vam dalje

Pravio sam vec jednom ovakvu temu,ali sad leftam na nekoliko godina.Svi su otisli,odlazim I ja.Mozda ko zna leftam I MC ali ne znam.Nije sbog ovog danas vec zbog svega,modovi me ignorisu,igraci te tretiraju kao stoku ako nemas rank…Serb nije kao pre.Ja se secam lepog serba 1.6 verzija prelep server,sada…nista,svi su left,leftam I ja.Ostvario sam sve svoje ciljeve sem jednog a to je Junior Mod.Uvek sam ga zeleo al vise ne.Kad sam video ko me sme ignorise lovemaxi,Bane,hailranger,svi me ignorisu…mislio sam da imam prijatelje ali ih nemam na ovome serveru kedini pravi su 16MrMaster walkidser LordXIV koji me nikad nije ignoriso I hvala ti na tome I takodje moj dragi leader RaCa =)
Uvek cu te se secati raco brate.
Ali vidimo se do tad,a kad dodjem

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Pozdrav :smiley:

Pozz :'D

Uf ala je smesno

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

[quote=“RaptinLord” post=98248]Pravio sam vec jednom ovakvu temu,ali sad leftam na nekoliko godina.Svi su otisli,odlazim I ja.Mozda ko zna leftam I MC ali ne znam.Nije sbog ovog danas vec zbog svega,modovi me ignorisu,igraci te tretiraju kao stoku ako nemas rank…Serb nije kao pre.Ja se secam lepog serba 1.6 verzija prelep server,sada…nista,svi su left,leftam I ja.Ostvario sam sve svoje ciljeve sem jednog a to je Junior Mod.Uvek sam ga zeleo al vise ne.Kad sam video ko me sme ignorise lovemaxi,Bane,hailranger,svi me ignorisu…mislio sam da imam prijatelje ali ih nemam na ovome serveru kedini pravi su 16MrMaster walkidser LordXIV koji me nikad nije ignoriso I hvala ti na tome I takodje moj dragi leader RaCa =)
Uvek cu te se secati raco brate.
Ali vidimo se do tad,a kad dodjem

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока[/quote]
Vratio sam se xD
Zapravi moj brat je preuzeo acc.
Napravice biografiju ali modovi ga vec znaju…srecno s njim ne kacite se ja vam kazem :stuck_out_tongue:
A ja odose u beli svet msm ne umirem xD nego idem na drugi srw sa drugim acc

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Bice jos end partya.

Tvoje pravo gde ces igrati.
Kazes moderatori te ignorisu.Hmm pa ne bi bas rekla,jer ocigledno nisi cuo za AFK.
Kazes da te igraci tretiraju kao stoka,ako nemas rank,e vidis tu si pogresio,ali ok to je tvoje razmisljanje,pa posle nemoj da se cudis sto nemas prijatelje.
Takodje,si rekao da jedini cilj nisi ostvario,a to je da na Serbu budes Moderator,pa zar mislis da ces sa takvim ponasanjem i tvojm nestrpljnjem postici da budes Moderator?
Vremenom ces nauciti da budes strpljiv,a dotle,nemoj da optuzujes druge za tvoj neuspeh,vec nauci da,kad pogresis kazes izvini.
Poy.:smiley: