Prvo zasjedanje AHK !

Otvaram prvo zasjedanje AHK !
Tačke devnog reda…
1.Kako riješiti problem hakera ma serveru?
2.Kako riješiti stambeno pitanje početnika koji nisu hakeri?
Molim da na pitanja odgovarate u komentare.
P.S. Ljudi moraćemo preuzet stvar u svoje ruke! :woohoo:

Blokirati te sa foruma ili obrisati tvoje glupe spam poruke. How about that…

OMLA ali ova tema i ovaj odeljak se zove ‘Caffe’, sa opisom ‘Spamujte uz kaficu’ Tako da …

Znam ali pogledaj aktivnost igraca monky. Bumpa stare teme, pise neke gluposti i ostalo. Jeste ovo Caffe, ali nesto treba umereno raditi.

Ja predlazem da se BLOCK monky jer mnogo spama a Vi Akee nemojte mnogo da se**** jer ste vegeta u svakoj prici.

Omla nemjesaj se u moje teme jebemti swe pa me blokirajte jebem ti familuju evo block me ali ja Sam ti rekao sada poslednji put jasno!

Vas dva ufurana majmuna mrs.
Akee tnx

[quote=“monky” post=28405]Vas dva ufurana majmuna mrs.
Akee tnx[/quote]
Kaze za nas da smo majmuni, a pogledaj njegov nick…

OMLA STVARNO MI IDES NA KURAC ? JEL SVAKOM LONCU TREBAS BIT POKLOPAC ? STA TI OCEKUJES ? MODERATORA NECES DOBIT NE NADAJ SE I STVARNO VISE PRESTANI ! STA SI SE UMISLIO !

Koliko znam majmun na engleskom se pise monkey, a ne monky :stuck_out_tongue: .

Kabooom i tebi neko drma kavez ?

Omla šta si mislio da niko nije na mojoj strani hvala klarex i kaboom a Omla neka me block a ti ces ostat gad uvijeK…

You are so salty man

OMLA drma mi ga tvoja mama evo…

Omla misli da je MOD!
A zapravo je samo balavac…

Auuuuuu 360 no scope ohhhhhhhhhhhhh

Znam, u svakoj sam corbi mirodjija, slazem se :smiley:

A to da se prose8avam, i to stoji :smiley: Zezanje, zezanje i samo zezanje :smiley:

E da, obavezno ispravljanje gresaka, ljudi lude od toga… Npr, tema Caffe nije napisana kako treba… fali jos jedno ‘e’ na kraju :smiley:

Koje vi gluposti pisete da bi nabili rank na forumu nmg da vjerujem!

Ko Isko?

monky Ti nisi na toj listi… Ako imas nesto da ga pitas PITAJ GA U PM!!! A ne da spamas za Jeb*** Rank. Ako ti je do Ranka kupi ga… Ali ne za Forum vec za igru na SC!