Promena pasworda

kad sam uso u mc da igram poco sam da se loginujem i nije bi bila tacna lozinka i neko je uso sa moj acc simoviccc i promenio lozinku dali mozete admini da mi vitide pasword koji je i ja cu ukucam i posle novu ali sto pre

Kao što je rekao Nemanja Simović kada sam hteo da se loginujem password mi je bio netačan pokušao sam da ga promenim ali nije radilo. A prvo me je čudilo da kada sam ušao se server imao sam 65 scp a pre sam imao 571,onda sam shvatio da mi je neko saznao password i posle ga promenio. Moje ime je Uronix i da li neko od Admina može da mi kaže kako mi glasi pass. Hvala u napred!!!

uronix znaci i tebi su provalili slusaj ovo ja sam bio afk i neko iskopo ispod mene ceo red ja sam mislio da si ti i zbog toga sam umro i izgubio sve onda sam se popo gore i video nemamime10 ja ukljucim ono ob settings sruseni blokovi
su iskljuceni samo se molim mogu da nam nisu resetovali ob

a i bilo mi to cudno kako je on srusio a ta komanda bila iskljucena a niko nije vlasnik i da ima premisiju i to mi bvas cudno da sam bio ofline oke usli i ukljucili ali dok sam bio afk to mi mnogo sumljivo

Uronix napravi novi akaunt naprimer Uronix2 i smisli novu lozinku i ajde da igramo dok nam ne budu rekli pasword

Nemogu da verujem da su to uradili

Meni su i potrošili sc poeneee. E se sećaš da sam imao 576 i sada imam 65