Problem sa pokretanjem AC

Pozdrav, ne znam da li mogu ukratko objasniti problem ali cu se potruditi. Kada upalim vas anti-cheat ispise mi “Odobrenje za pristup serveru trazite od vlasnika na TeamSpeak3 serveru u zahtev sobi.”. Koristim 1.16.4 optifine verziju na TLauncher-u. Nemam nikakav mod kao ni neki drugi nedozvoljeni softver. Prijatelji iz Srbije koji igraju na vasem serveru kazu da nisu imali taj problem i da ih je AC pustio na server bez odlaska na TeamSpeak3, medjutim ja sam iz Francuske i prvi put odavde registrujem nalog. Pre sam igrao nesto malo na vasem serveru dok sam jos uvek ziveo u Srbiji ali tog ili tih (mozda ih je vise bilo) nickname-ova se ne secam, ali sigurno mogu da garantujem da nisam imao nikakav prekrsaj… Jutros sam cekao na TeamSpeak3 medjutim niko nije ulazio u sobu za razgovor, mozda sam kratko cekao jer nemam mnogo strpljenja , pa sam pomislio da cu ovako brze dobiti vas odgovor kao i pomoc. Ako je potrebno mogu doci na TeamSpeak3, samo ako mi mozete reci u koje vreme da dodjem odprilike. Nickname preko kojeg pokusavam da pokrenem AC se zove Sevagoth kao sto je na forumu. Nadam se vasem odgovoru kao i vasoj pomoci. Pozdrav i zelim vam prijatan dan.