Prison - spider eye

na prison podserveru, spider eye (sastojak za pravljenje poisona) bio je dostupan sve do skoro. no medjutim, poison je bivsi helper GersonMJL odlucio da izbaci tek nakon sto je sama sezona pocela, kada je uvidio da su on i generalno moderatori zaduzeni za prison napravili gresku, iz razloga sto se poison zloupotrebljavao na kothovima. iako je spider eye uklonjen iz shopa, nije bio uklonjen iz inventory-a igraca u tom istom trenutku, te smo svi nastavili da ga koristimo. sada, kada je vec proslo odredjeno vreme, dosta igraca je potrosilo taj spider eye na poisone i sada traze da se isti ukloni potpuno iz inventory-a svakog igraca. neko od helpera zaduzen za prison podserver, verovatno arkadi jer je on alert poslao svima, je prihvatio njihovu molbu i odlucio da do srede svi prodamo spider eye koji nam je preostao. to je nefer, zato sto svakako ima i igraca koji ga nisu potrosili jer naprimer nisu igrali za to vreme dok su ga drugi trosili, ili nisu jednostavno pravili poisone jer nisu racunali da ce sada neko odjednom da ih izbaci iz svacijeg inv-a. sada moramo da prodamo? zasto to nije bilo neophodno proslog puta, a sada jeste, kada su izbacili phantom membrane i zabranili slow falling potove? igraci tada nisu bili tjerani da prodaju svoje sastojke do odredjenog roka, vec su ih potrosili, prije ili kasnije. do odredjenog trenutka igraci koriste spider eye, a onda se odjednom vise ne koristi i mora obavezno da se proda? mislim da igraci ne moraju da ispastaju zbog greski moderatora. trebali bi dozvoliti da se spider eye iskoristi do kraja, kao sto su ga iskoristili i oni koji se sada na njega zale

7 Likes

slazem se sa ovom temom u potpunosti !!!

Zasto to sad odjednom svi koji imaju predaju poison, pitam se :thinking:.
Bas kada klan Penal nema da baca vise na kothove???

Mozda mozete ovu decu da farbate, ali mene koji sam stariji od vise od pola clanova vaseg “tima” i koji igram prison kad vi niste znali sta je -NE MOZETE.

Kada je bio izbacen slowfaling receno je ko ima neka koristi i ovima sto su plakali sto vi niste kupili.

Poison se aktivno koristi za kothove od 2020. kada je Lestrq stavio kothove na 1h. Igraci da bi ih uzimali bacali su na sebe poison kako ih neprijateljski klan ne bi mogao kb sa zlata.
Ujedno u to vreme korisceni su i phantom membrana- slow falling i turtle shell - slownes(IV-VI) . Izbaceni su ali nisu oduzimani i sto to odjednom sada, a ne odmah kada je ukinut poison. Sledeci korak je da se ukine str2 verovatno.

Sto je vracen sharpness 7 i prot5 armor, kada je ukinut prethodnih sezona na zahtev igraca. Sto nije uradjen rollback na pocetku kada je lik bio N prvi dan. Sto likovi dolaze do freemana pomocu speed mine. Sto i dalje ne radi spash u rudniku mrtvom, sto vise no rank igraci ne mogu da dodju do vecih rudnika, gde je jedini rudnik B koji je valjao kao no rank. Ja sam pre igrao no rank i imao tonu itema jer nije bio p2win server. Kakve su vam ovo sugave mape ko se seca ove mape : Prison|Serb-Craft|Otvaramo Crate !? 🙄 - YouTube

Eto toliko problema imate i vi se opet bavite time ko je kupio poison pre ukidanja, chitere da ne pominjem, najveci pvp je na prisonu, zasto barem 1 mod ne speca koth da banuje chitere sa iteme, i sta mene znaci da ih okacim na mrtvi forum kada on samo prenese iteme i opet chituje.Treba ga portovati na turnir da mu se obrise inv i banovati.

Licno se javljam da mi svi igraci koji nece da prodaju poison za 2k po komadu daju mn da me banaju sa svim poisonima trajno, ip i mac.

1 Like