Prison situacija V2

Pozdrav posle ovog druzenja na discordu dobio sam predlog od batice da napravim ponovo ovu temu.
PRISON kao najhajpovaniji server je propao najbrze sto se i vidi po broju igraca… Sta se to desilo da bi prison tako brzo propao? Evo nekih pregloda i MOLIM LJUDE KOJI IGRAJU PRISON DA PISU NE NEKI SA SURVIVALA ITD NEGO SAMO LJUDE SA PRISONA !!!

  1. Kamber povecava sanse za laki blokove i x2 dok evo sad laki blkove dobijamo bukv isto kao pre i x2 je isto kao pre ( jesi povecao ili si samo napisao??? ) Zbog ovoga je vecina kopaca quitalo jer nemaju svrhe da kopaju sami i da zavise od nas koji smo p / r itd manji rudnici i da li kopamo za lucky blocks ili ne.

  2. PvP… Ovo je bilo najveci problem trenutno da igraci prisona quitaju zbog majnka pvp-a i zbog toga sto nema nagrada za pvp i kothove… Zasto ne dodate nagradu da samo 3 ranka dobiju igraci iz top 3 klana na prisonu BEZ CITERA sto se moze proveriti u logovima ko je stajao na kothu i to je fora 15 minuta posla. Verujem da bi to vratilo igrace i da bi se pvp deo vratio na staru slavu.

  3. GENERALNO prison. Prison je napravljen da bude OP ali nije… 80k bloka u rudniku al cene su male… Ako mislite da dodjemo do pX tesko je da cemo bez nekog change cena u rudnicima premalo se dobija u rudnicima pre prestige 1 znaci muka je da se dodje ako si SOLO na acc…

  4. Nagradjivanje se ne zna kakvo je… OKEJ kontamo nagradjuje se okpanje prestige i to ali sta su nagrade? Kakve su nagrade? Jel ima za nesto drugo sem kopanja nagrade jer ako nema onda je ovo roleplay…

  5. Dodajte nove stvari slusajte likove koji kopaju na prison ne igrace koji nisu takli blok u rudniku.

  6. HASTE 2 25k LJUDIIIIIIIIIIIIII nista se ne isplati kopati sa haste 2 il povecajte duzinu haste 2 na 16 min kao marathon ili smanjiote na 15k…

MOLIM IGRACE KOJI IGRAJU PRISON ILI SU IGRALI DA PISU PREDLOGE NE IGRACE SA SKYBLOCKA najjace I OSTALIH SERVERA DA PISU HVALA !

1 Like

Želim da dodam da se povećana šansa za lacky block ne vidi u odnosu na pre kao ni za x2. Znam da nije fora iskopati 1 block i dobiti 1 lb ali evo vam primjer danas smo moji timeri i ja iskopali preko 300k i dobili smo oko 12 lbova još sam jutros kupio 3/4 lba i imao 10 od juče i iz svega toga sam dobio x2 od 30 sec i prodao možda oko 140k blokova. A moje pitanje za moderatora koji odgovori na ovu tamu šta da radim sa ostalih 160k blokova? ako ih sellam na x1 rankup neću gledati, Pa ako možete da mi date predlog ja bih bio veoma zahvalan.
Izmena: Samo da dodam da smo mi kopali na 2 acc a 5 igrača je sellao i nismo uspeli ni pola da sellamo.

To je trenutno problem ako nece x2 da povecaju POVECAJTE CENE MAJKU MU? Tesko se rankupa brate vi ste prestige pa ajde cak je i lako sa prestige rudnikom velike cene i to ali mi manji rudnici da umremo muceci se nije uredu…

Pa najrealnije je da Povecaju cene duplo ako ne duplo makar 50% i onda neka lepo ukunu x2

Slažem se da bi trebalo da se povećaju cene blokova u rudnicima ako već neće da povećaju šanse za LB ili x2. U rudniku N su cene tereacotte 14$ i 14.5$ a amethysta 2.5$, nema smisla, a u rudniku O, koji bi trebalo da je bolji od prethodnika cene su 12$, 18$ i 8$… P je jos gori sa 6$, 6$ i 12$ i da ne nabrajam dalje. I za HASTE 2 se slažem da se smanji cena i poveća vreme trajanja jer nikakav profit nemože da se napravi ako platimo potion 25k koji traje samo 8 min.

Evo ga jedan kopac pored mene pjea i zero yt, izneo misljenje koje se poklapa sa nasim @Kamber realno bi bilo vreme da nas poslusas ili BAREM dodas predlog na disc i da vidis da ce se slozimo…

  1. Šanse su povećane i to pofino. Nemate sreće jednostavno za lucky blockove. Lucky block se gleda po svakom iskopanom bloku i ako utreviš šansu dobio si, nažalost ne možeš da gledaš po tome koliko si iskopao blokova jer ne sreća se dešava, x2 isto povećan.
    Napisao si da sam potencijalno to samo napisao a nisam povećao. Ja od toga ništa ne dobijam ako samo napišem. Tako da opušteno ako sam rekao da je povećano, povećano je.
  2. KoTH top se nagrađuje mjesečno, ali ne na kraju sezone. Nije moguće nagrađivati na kraju sezone. Najbolji klan prošle sezone je imao samo 16 pobjeda. Radi čega? Pa radi silnih disbandova koji se rade oko čitera. I to je to nije validan način za pobjedu sezone, ne može bit. Upravo ste se vi za to tokom cijele prošle sezone žalili.
    Vi izgleda ne shvatate kakve prljave igre neki od klanova igraju i vama je to samo izgleda lako za provjeriti. Nije neke stvari je i nemoguće provjeriti!
  3. Opet ću reći ovo. OP Prison je potpuno druga dimenzija za ovo što je sad na serveru, usporedba je nemoguća. I opet da napomenem još jednu stvar nije ni cilj da stignete do pX. Gledate ovaj sistem previše kao prije sa sezonama kad je bio Freeman.
    Prestige je tu da produži gameplay i doda čak način nagrađivanja kasnije. Ti stigneš do P6 rank C lupam i ti si jedini tu, ti dobijaš nagradu za Top Prestige. Ne trebate da gledate to kao da ćete stići do pX uopšte!
  4. Šta bi ti konkretno nagrađivao, ako predstavljaš problem predstavi i rješenje koje bi tebi kao igraču se svidjelo. Predstavljate probleme stalno, pa pustite nas da sredimo, pa vam se ne svidi pa se žalite nama i tako svaki put u krug. Predstavi rješenje koje ti kao igrač želiš.
  5. Prijedlog igrača. Bilo je i manje od 15k na početku sezone, pa ste nas svi objesili kolektivno za to i tražili 25k. Okej, evo ima prjedlog već na discordu pa glasajte

image
Evo haste izglasano 21 + 0 -

Ne kontas za nagradjivanje pitao sam koje su nagrade nisam se zalio za nagrade zato sto ih ni ne znamo XD

1 Like

Samo ovom rečenicom si incirao da postoji neki dublji problem

Realno je da se smanji haste pa cak i rude da se povecaju cene njihove jer nije realno a dodjem u S rudnik a BASALT 1$ pa di to ima? 50% rudnika bazalt tako neki rudnici su smisljeni random fora. Niko te rudnike ne kopa R je bolji od tog rudnika pa cak do V je najbolji kako pricaju igraci.

a to sam se onda lose izrazio, mislio sam na foru sta je nagradjivanje, koje su nagrade i to… nisam mislio da ishejtam

Rješeno eto odma, i markovano na discordu kao done

da naglasim samo da NE HEJTAM rad moderatora, sezona je odradjena vrhunski samo sto ima gresaka koje moraju da se poprave… Kao sto rekoh da su cene u vecini rudnika nerealno male za neke blokove… Da se ne vezujem samo za S rudnik za koj je potreban haste 2 da bi se iskopao a opet basalt vredi 1$ evo recicemo rudnik p 6 6 12 za sta sluzi onda silk kada je isto i da kopamo bez? ili O? N rudnik je opet najbolji dok se do R ne dodje… I prosle sezone je ovako bilo sto je vecini igraca okej koji hoce cisto onako iz sprdnje da igraju ali kad pogledas zasto se rankupamo na rudnik kad je ovaj prethodni bolji od ovog na koj se rankupamo? Ostavi ovaj komentar ili daj predlog na disc da se povecaju cene za blokove u neke rudnike jer su nerealno male…

1 Like

Niko ni ne smatra da hejtuješ, nit to nije problem i da jeste hejt. Šta ćeš nešto ti se ne sviđa ne možeš sigurno bit u fazonu sve top. Sem ako govoriš da server propada, jer server propada po igračima još od 2015 hahahah

Što se tiče rudnika ima stvarno nekih problema što se tiče balansa i koji je vidljiv od početka sezone, jer je ciljano više na sistem da možeš lakše kopati i da ciljano “više uživaš u kopanju”. Nastalo je par tih problema i šta je tu je, trenutno je vrlo teško napraviti te izmjene, ali ne trebaju da se prešute. Sljedeća sezona je tu i imat će sigurni bum igrača jer zima kao zima uvijek ima najviše igrača.
To ne znači da treba da šutite do kraja sezone već sad udarajte šta vam se ne sviđa, a vjerujte mi kad kažem da pola stvari što se tiče pamtim i zapisujem.

Mišljenje communitija je vrlo bitno, iako neki misle i shvataju da nisu slušani itekako se slušaju. Elem jedan najmanji problem oko klanova zna se desiti da bude na sastanku pa da jedan cijeli tim razmatra oko toga.

Već od prošle sezone sam ja na poziciji Server Menadžera što znači da se bavim gameplay-om na gotovo svakom serveru. Tako da, pišite sve slobodno

Evo bas zbog ovoga si jedan od gotivnijih modova medju ljudima nego ajde da nastavimo.
Moje realno misljenje je da koliko je prison hajpovan i o njemu se najvise pricalo u temi za global i sve sad je server koji je najbrze propao i eto… TO sto ti kazes da uzivamo u kopanju je istina ovi rudnici su uglavnom svi instant i jes bleja kad ti nestane para odes kopas i eto za 2h opet si na 500/600k… Ali eto naglasio sam opet bio za cene u nekim rudnicima… Ispalo je lose i ti kazes i tesko je da se naprave izmene kapiram ali eto dajemo feedback vi to promenite sledece sez ili tako negde soon u toku sezone i svi sretni… Evo sad ovaj predlog pisem zadnji put a to je da se promene malo cene u nekim rudnicima poput P / S / O / jer evo rudnik P je glavni primer da ste malo zeznuli stvar, rudnik je napravljen da se kopa sa silk pikom a isto dobijamo i sa i bez silka…
S rudnik je generalno ne isplativ zbog basalta koji je 1$ i najvise ga ima da je barem 5/6$ pa i da sae isplati a ovako je R / N / W i Pre1 rudnici najbolji trenutno… Nije vise to to kao prosle sez odem sa N na O i eto vidim improve u cenama lakse je u O da se kopa nego u N ili kad odem sa U na V ono u V se obogatim sa parama… Nije ove sezone tako uopste nego kad dodjemo do N nadalje se ne isplati rankupat dok ne sakupis pare do R a od R do v i tako… Valjda kapiras sta zelim reci, valjda kapiraju i ljudi koji su negde p / r rudnici kao i ja. Nek se sloze ljudi pa ti vidi ako mozes promeni cene…

sledece sezone dolazim da kopam samo 24/7 zz nema pvpa

Pa vidis to je i poenta sad zbog tebe i ekipe koja CITUJETE nemojte da se zalite kad ste citovali zz.

  1. Kamberu sami ste izbacili anticheat i unistili pvp na prison, normalno da ce klan imati 16 maximalnih pobeda za celu sezonu, jer gledaj cuda kad je bio anticheat prison sijao na kothovima, a pogle sad…

Povecane su sanse koliko mi se cini, a lb ne mozes dobiti ako ne kopas…
PvP ne igram, ali verujem da bi sa AC bio bolji.
Cene su okej skoro u svakom rudniku, izuzetak mozda P ona dva bloka od 6$ i S basalt koji je 1$, R ima odlicnu cenu, V i W takodje i uvek je neki od rudnika dostupan za kopanje tako da i nije toliko tesko rankupati se i logicno je da sam ne mozes stici do pX…
Haste po meni totalno nije bitno da li je 25k ili 15k jer ti za 8minuta imas 10k vise kada je 15k, a i profit je sasvim solidan za 8 minuta u T rudniku oko nekih 150k .

zz!

Imate mursketa koji je svaku sezonu prisons igro do sad,poslusajte i njega