Prison rollback 5.1

Pozdrav igrači Prison-a!

Ovim putem Vas obavještavamo da je urađen rollback na Prison-u do 5.1 u 05:00. Što znači sljedeće:

  1. Svi rankupovi su vraćeni na 05.01.2022. u 05h
  2. Sav napredak u smislu novca/dobivanja OP itema je vraćen na 05.01.2022. u 05h

NAPOMENE:

  1. Ćeliju su Vam produžene do 11.1.
  2. Prison se opet pali 6.1. u 22:30!

Uzevši u obzir da je server bio online na neko vrijeme svi rankovi su produženi za +3 dana (biti će pruženi kasnije u ovom tjednu)

SC Poeni koji su iskorišćeni u periodu posle 05.01.2022. u 05h na Prison podserveru su vraćeni!

zbog vasih gresaka rollbackate nam server em sto je prison upropasten od pocetka sez jos i ovo da ga dokrajcite lmao sta ce biti sa igracima koji su kopali po celi dan??? jos jedan razlog zasto cu prestati da igram za 15 dana

2 Likes

joj svaki put kad udem nakon 5 min uvek u fazi odrzavanja

1 Like

Slazem se sa igracom. Ko ce nadoknaditi to mucno potroseno vreme na ove kockice?

2 Likes

GG za rollback cry papuca

Zbog vaše greške sam kopao kao crnac i sve rollbackate boli me ceo k da opet kopam užasan server slobodno me banajte ukaljali ste server vašim glupim crateovima i sad rollbackate ma u koorac više nemojte ni da palite više

1 Like

mucno uzeli ste taj dan svi po 10m i ja sam kopao do 10 ujutru pa se ne zalim

1 Like

Bukv rollback zbog njihove greske strasno trebaju svima da produze rankove za 10 dana

Realno gledano prvom meni nista ne znaci i da uradite rollback i da ga ne uradite, ali ako cemo sustinski da gledamo vasa je greska i samim tim ste trebali da ostavite ko je sta dobio sa nerfovanjem crateova jer ste vi trebali da predvidite da to moze da se desi stavljajuci vece sanse za dobitak keyalla ili jednostavno na 150 igraca 1 mora i sa 1% dobiti to i posle je samo u krug islo, srdacan pozdrav :slight_smile:

4 Likes

rispekt za harda

zbog ovoga ce dodatno da leftaju igraci, trebali ste samo da smanjite sanse u crates. Nismo mi krivi sto vi ne umete da napravite srw.

1 Like

sto bi reko moj brat iz skole mnogo ste gej postupili pozdrav za sve ljude koji su uclanjeni u lgbt populaciju

1 Like

dissrespect, big hate kao po obicaju od mene za nesposobni staff tim !!!

2 Likes

koliko shit server i shit staff :frowning:

2 Likes

Komso slažem se odradili su ovu sezonu za koorac srdačan pozdrav od mladog docketa

Pozdrav decki,

placite jer ne mozete budete rudnik J bez kopanja. L dogs

Vidimo se drugari!!!

2 Likes

hodajući si meme W

Moj ker bi bolje drzao server…Srdacan pozdrav

1 Like

pozdravi kera od mene

Iskreno jako losa odluka, lose testirani crateovi i sama sezona generalno jako lose isplanirana. Zbog ovakvih odluka server ima manje igraca, zato sto staff team nije sposoban da odradi posao do kraja, nego rade sve na pola, ako niste zavrsili podserver do kraja i ako niste 100% sigurni da sve radi kako treba, nemojte da pustate sezonu, pomerite datum, sad ste vise vremena izgubili popravljajuci ono sto niste zavrsili ili sto ste lose napravili.

1 Like