Prison - Predlozi za GR ZIMA 2023

Pozdrav igrači prison-a!
Kao što znate kraj sezone se bliži i dolazi do global restarta. Došlo je vreme da iznesete svoje predloge kako bi prison učinili boljim, zanimljivim i kvalitatnijim za igru.
Odgovorom na ovu temu možete napisati sve što bi novo dodali, staro izbacili ili trenutno izmenili na prison podserveru. Ovo sve obuhvaća kategorije gameplaya, kitova, mape, rankova, crateova i drugo. Sve što ćete predložiti, koristiti će Vama i nama kada upalimo novi server u novoj sezoni. Predlozi će biti detaljno pregledani, a vi ćete biti nagrađeni.
Potrebno je obrazloženje svakog predloga kako bi videli i lakše shvatili predlog koji navedete.
Svaki odgovor koji nije predlog, biti će obrisan, a igrač udaljen s foruma.
Prijave za članstvo u timu su uvek otvorene, ukoliko želite da učestvujete u Prison izradi koliko toliko možete da se prijavite putem sledećeg linka → Angažovanje - SERB-CRAFT

3 Likes

Pozdrav, hteo bih da dodam neke predloge. Zeleo bih da se doda vise celija bar 3 x celije… onda voleo bih da se zameni mapa neka nova koja se jos nije koristila i da bude kao zima. Vratite stare rudnike previse treba igranja za Freeman. Vidimo se!

3 Likes

zeleo bi da premium rudnike nazovete po starom x y z i premium a i da ibacite rudnike p v q v i tako i da vratite stare sto su a b c d e f g h i j k l m n o i free man pa prestige rudnici ako bi mogli i da se napravi malo bolja mapa sa vecim celijama zat sto kc pre je moglaa da se srusi blockovi a sad ne ali ne mora samo mozete i ovo dsa rudnicima ispuniti
@tamakou

5 Likes

napraviti neko ostrvo gde ce biti crateovi a ne na spawn gde uzima fps !
i ako moze da vratite ono staro kada ubijete nekog da pise s cim ste ga ubili , to je bilo predobro

6 Likes

Htio bi da slozite kad se sa nekim pvpas da ne moze trcati u svoju celiju(zatvarati/otvarati vrata) i da ne moze bezati u rudnik.

2 Likes

1 Zelim da se prosire celije
2 Zelim da se doda jos novi kit na prison da se uzme na pocetku
3 Da se zabrani rovarenje u rudnicima
4 Da moze da se uzme vise od 1 celije
5 Da se napravi ostrovo gde ce biti crateovi i da se napravi ostrvo samo za enchenting
6 Da se doda nova mapa na prisonu jos koju nismo igrali

To bi bilo od mene sto se tice za sledece sezone prisona

Pozdrav

2 Likes

Kakva je poenta ove teme, kada slusate igrace koji igraju 15 dana i stvoreni su samo da dusu gube kopanjem kamena u a rudniku umesto igrace koji znaju sta bi se trebalo naci na tom pod serveru, sve u svemu 2k23 uskoro neverica je da jos uvek mislite da ce to neko igrati, lepi pozdravi.

5 Likes

POOOZDRAV svima
Adxms aka 220 ovde (Znam najjaci prison igrac sam… )

    • Vratiti prestidgove ( 1 - 10 ) ( uz sve rudnike sto su i sad znaci rudnike ne menjati )
  • Izmeniti X rudnik ( Ekonomija je uzasna za sad )

  • Izbaciti Lb rudnike

  • Izbaciti Daily rudnik

  • Vratiti s7 na FM u kitu

  • Vratiti p5 (Jedan pis u Koth Jedan u Crystal Jedan u Ultimate i jedan na Freeman da se dobije )

  • Izbaciti jedan bow iz Crystal keya ( da postoji samo Power 7 Punch 2 Infinity Flame Unb V )

  • Izmeniti LB Shop ( da budu 2 ) ( Npr u jednom su knjige i Gepple ( LBShop 1 ) ) ( a u drugom su sastojci za potione Nether wart , gunpowder , red stained glass trident itd ) ( LBShop 2 )

  • Vratiti trident u scshop ( 1500 scp )

  • Vratiti CF obavezno

  • Zatvoren KoTH x1

  • Vise eventa se drzalo

  • Bolji eventi ( Razliciti , da nisu uvek 1v1 2v2 nego da ima evenata koji se igraju vise dana mozda koju sedmicu itd )

  • Mapa

  • Refurbish crates (izmeniti)

  • FPS Dropovi fix

  • Ekonomija losa > fix

    • ekonomija propala razlog promijena rudnika, tj uvodenje rudnika vecih od O znaci cuvanje vise rudnika sto znaci vise mjesta i ljudima trebaju vise celija npr 2-3 pc umjesto jedne a od kada su dodali jos rudnika nisu dodali broj celija pa zato je kc kostao po 5m+ (nzm tocno),kada su vidjeli da kc toliko kosta onda su digli cijenu i svih ostalih itema pa je tako ekonomija propala (edited)
  • treba uvesti bolje nagrade za blocks/koth mjeseca (ako ostanu tako rudnici u slj. sez 2 s6 ili 3 lb ne znaci nista)

-izbaciti vote crate ili mu promijeniti sta se moze dobiti - dode lik rudnik A dobije 30k (sto je cesto za dobiti) i rupa se

Ne treba nikakva nagrada samo me unmacajte :wink:

4 Likes

Moje misljenje prison je propao od kad je izbacen P5 S7 prestige nema poente igrati na 1 clan pre je bilo zanimljivije intenzivnije:IGRAMO MC NA SERB-CRAFT - YouTube prebacite na 2:49:05 pogledajte deo gde je bilo mnogo vise igraca za pvp ovo vam je stari Rage clan protiv Hard clana skoro pred kraj sezone gde su se igraci zapravo trudili da bi ucinili nesto i uzeli taj koth vratite 1.13.2 verziju ne radi bow boost a i novi rudnici su beskorisni realno niko nece da kopa ceo zivot da bi dosao do freemana da se vratim na temu kotha stari kothovi dok je bio p5 su bili zanimljiviji i bilo je mnogo teze uzeti koth nego sad.Kad ste vracali p4 bilo je receno da ce biti vise igraca da ce se vratiti dosta igraca i vratili su se na citavih pola meseca i svi su quitali jer nema poente VRATITE STARI PRISON!!!

1 Like

Ostaviti x2 ali izbaciti lb shop i lb rudnike onda izbaciti tkdj daily rudnik . Moje misljenje. Vratiti stare rudnike i prestige i tkdj 1.13.2 verziju

1 Like

Pozdrav.
PvP predlozi
P5-ako vracate P5 onda stavite 2 dela u scshopu po 150-200 scp da kostaju a druga dva dela 1 na prestige/poslednji rudnik, a drugi iz supreme i koth keya.
S7- ako ima P5 morate vratiti i s7 u fm kit/supreme/koth key.
Trident-staviti u scshop ako bude p5 za 1.5k poena i u supreme/koth key
S6-ostati u scshopu ako bude i da bude i da ne bude s7 ali ako bude s7 da s6 bude u legy keyu
Totemi-samo keyevi, epic, legy, supreme, koth
KoTH
Ostaviti 4 kotha dnevno u 13, 15, 17 i 20h ali vratiti ultimate koth nedeljom u 20h
i napraviti jedan zatvoren koth na koji se ide warpom sa kog se ne moze pobeci.
Rudnici/Prestige
Po mom misljenju treba da se izbace rudnici posle O da budu rudnici do O i onda Fm, ali da se ti ostali rudnici ne izbacuju nego prebace u prestige rudnike sad mislim da ima 9 rudnika nakon O rudnika i dodati jos jedan prestige X rudnik i da imaju iste trenutne nagrade za rankupove i gde ce tipa prestige X i prestige V imati neke kitove. Ostaviti trenutne cene ako budu ti prestige rudnici za njihove rankupove i povecati cene za poslednja 2-3 rudnika.
X2
Ako ostanu toliki rudnici x2 je neophodan
Lb Rudnici i shop
Ostaviti i jedno i drugo dobra je stvar i korisna posebno lb shop
Event
Cesci i zanimljiviji eventi ne samo standardni 1v1 2v2 eventi nego dodati jos evenata razlicitog tipa i da budu cesce
Mapa
Ostaviti ovu mapu ali promenjenu ili skroz novu u kojoj celije nece biti blizu kothova da ne bi stvarali lagove.
CF
Nikako ne ubacujte cf samo ce sjebati sve.
Celije
Dodati jos celija x i pc i dodati warp za kpc celije.
Mislim da je to sve ako se setim jos necega dodacu, samo uradite ranije global ako mislite da neko igra posto zimi ce ljudi biti dokoni i igrati bar prvih 10 dana koliko toliko…

3 Likes

Pozdrav serbovci
E da pocnemo…

  1. Obavezno novu mapu da ubacite
  2. Ni slucajno vracati s7 p5.
  3. Izbaciti premium rudnike vratiti X Y Z zato sto treba nekom vise od 3 4 meseca da se rupa do FM
  4. Obavezno napraviti posebno ostrvo za za crates zato sto kod spawna je premali fps.
  5. Ubaciti eff7 u crate neki op
  6. Dodati warp kpc.
  7. Povecati malo sanse za novac u crates.
  8. Dodati jos 2 RankCelije
  9. Ne dodavati ni slusajno komandu /CF
  10. Vratiti Ultimate koth u 8H nedeljom.
  11. Vratiti DPC ono sto se kopa za key
  12. Vratiti CoinFlip.
  13. Kada se ubije lik da pise u chatu ime igraca koji ga ubio i da pise ime sworda.
  14. Vratiti trident u /scshop i da košta 1500-2000 sc poena.
    To bi bilo od mene nadam se da ce neki član sc tima! Veliki pozdrav od mene!
4 Likes

Igram prison jako malo, ali predlazem da se doda koth kao sto je na Factionsu /warp koth i da igraci ne beze u svoje celije, vec bore se na taj warp… Svrha kotha je da ima pvp, a ne da se armori cuvaju za bozic…

Ne znam odakle vam ideja za vracanje tridenta i p5 u sc shop hahahahahahahah

Kao igrac koji je najduze igra prison zelim da kazem nesto malo ali najpotrebnije za prison.
Da se p5u7 ne vraca,vec da se u koth crate ubace 2 pisa p5u4(npr.Kapa i Pantalone).
Jer nema smisla da se borimo na kothu za obican p4u3…
Crateovi dalje od spawna.
to je to od mene a ostale stvari prepustam novim igracima <3!

slazem se sa ovim likom

Pozdrav, mislim da je nova mapa neophodna, mapa gde ce crateovi, /warp shop i /warp hrana biti odvojene od ostatka mape zbog boljeg fpsa, sto se tice pvp itema mislim da ne treba vracati trident u sc shop nikako, i da treba napraviti mapu slicnu ovoj gde se trident ne koristi toliko. p5 i s7 nikako ne dodavati u sc shop, mozda 1,2 pisa u koth crate p5 (tipa kapica i lege), s7 ne dodavati. Escapist, restoration i fermented elixir izbaciti, povecati cenu fused i magmatic elixira. Dodati nesto slicno ultimate kothu. Povecati cenu gappli u limited i lb shopu mislim da je ovo free bukvalno. Dodacu jos nesto ako se setim, ali mislim da se 80%+ igraca slaze sa ovim predlozima.

Takodje mislim da bi bilo cool da dodate da jedan igrac moze da ima 2 celije ali da je zabranjeno da ima neku na altu ili tome slicno.

1 Like

Neki od predloga za novu sez:
1.Nova mapa
2.Vratiti p5,s7 i trident prison je pre mnogo bio zanimljiviji za igranje i za pvp
3.Izbaciti nove rudnike da bude(da posle O rudnika ide fm ,a posle fm prestige)
4.Udaljiti crates,hranu i shop od spawna
5.Vratite da se u kc moze rusiti plafon i pod ili je prosirite
6.Dodati /warp kpc
7.Vratiti cf nzm sto se ljudi bune za cf ako neces da igras cf ne moras.
8.Vratiti DTC
9.Izbaciti spleseve
10.Vratiti stare kotove
11.Izbaciti vote crate na pocetku sez.Posle ga mozete vratiti ako vam nesto pomaze oko srw
12.Mozete vratiti da kad nekog ubijes da dropa glavu i da u chat pise sa kojim itemom si ga ubio

Imajte na umu da posto se Factions zatvara, da ce prison vrv imati najvise igraca sledece sezone, predlazem zato da se doda jos celija, jer je ovo premalo i na 6ti mesec igranja, a zamislite na pocetku sezone…