Prison nova sezona (Predlozi)

*Promena blokova, cene u nekim rudnicima, prestige izbaciti, ubaciti nove rudnike P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z i svakom rudniku raspodeliti nagradu kao sto sad ima u prestige.
*Pojedini blokovi da se produze u vecim rudnicima, tipa dmd ore, eme ore, prismarine brick, dark prismasine, end stone da se pojavljaju u nekim od novih rudnika i da im je cena veca nego inace.

*Rank rudnike nazvati po imenu rank - Bandit, Gangster, Pajser.

*Dodati da se eff7for4ubr5 dobija na recimo R rudniku u kojem ce ima cocnrete blokovi I koji ce se pojavljivati u nekim od narednih rudnika.

*Promena blokova mi mogla u tipa C, D, E i M rudnicima.
*Rudnik J - Mossy cobblestone da se poveca cena sa 7$ na 16$ jer ovako se vise isplati kopati H i I
*Rudnik K - End stone sa 10$ na 11$, prismarine bricks I dark prismatine sa 6$ na 7$
*Rudnik N - Umesto glass da se stavi neki wood(a staklo moze se ubaci u neki vecim rudnicima)
*Rudnik O - Concrete powder(40%)(tipa 2-4 boje koje ce posle pojavljivati u vecim rudnicima), Glass(40%)(cena 18$), Glowstone(20%)

*Primer nekih novih rudnika:
Rudnik R - Green concrete, eme ore(5$)
Rudnik S - End stone(13$), bricks, eme ore(6$), darkm prismarine(9$)
Rudnik U - Blue concrete, dmd ore(7$)
Rudnik V - Bricks, dmd ore(8$), prismarine brick(9$)
Rudnik X - Green concrete, Blue Concrete, eme ore, dmd ore (svaki blok da kosta malo vise nego u predhnodnim rudnicima)

*Verzija - ne znam da li ce ostavljate 1.13 ili prebacujete na neku vecu, ako je 1.16-1.17. imate onda jos par blokova koji mogu da se iskoriste.

*Freeman da bude poslednji rank koji ce imati vise /kit-a, prvi na 30 dana dobijati p5u6, na 15 dana s6 ubrX(ili neki drugi op itemi u zavisnosti da li se dodaje nesto novo ili ne), jednom dobije eff7for5ubrX.

*Trenutno od A do Freeman treba 24.910.000$, od p1 do pX 57.400.000$. Ukupno oko 82m da se predje, trebalo bi to da se poveca na jedno 120-150m.

Dodatak:

  • Da se /rename produzi na 40-50karatkera umesto trenutnih 24 karaktera.
  • Rank celije da mogu samo rank igraci da kupe.

[quote=“Ali_G_InDaHouse post=283823 userid=10123”]*Promena blokova, cene u nekim rudnicima, prestige izbaciti, ubaciti nove rudnike P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z i svakom rudniku raspodeliti nagradu kao sto sad ima u prestige.
*Pojedini blokovi da se produze u vecim rudnicima, tipa dmd ore, eme ore, prismarine brick, dark prismasine, end stone da se pojavljaju u nekim od novih rudnika i da im je cena veca nego inace.

*Rank rudnike nazvati po imenu rank - Bandit, Gangster, Pajser.

*Dodati da se eff7for4ubr5 dobija na recimo R rudniku u kojem ce ima cocnrete blokovi I koji ce se pojavljivati u nekim od narednih rudnika.

*Promena blokova mi mogla u tipa C, D, E i M rudnicima.
*Rudnik J - Mossy cobblestone da se poveca cena sa 7$ na 16$ jer ovako se vise isplati kopati H i I
*Rudnik K - End stone sa 10$ na 11$, prismarine bricks I dark prismatine sa 6$ na 7$
*Rudnik N - Umesto glass da se stavi neki wood(a staklo moze se ubaci u neki vecim rudnicima)
*Rudnik O - Concrete powder(40%)(tipa 2-4 boje koje ce posle pojavljivati u vecim rudnicima), Glass(40%)(cena 18$), Glowstone(20%)

*Primer nekih novih rudnika:
Rudnik R - Green concrete, eme ore(5$)
Rudnik S - End stone(13$), bricks, eme ore(6$), darkm prismarine(9$)
Rudnik U - Blue concrete, dmd ore(7$)
Rudnik V - Bricks, dmd ore(8$), prismarine brick(9$)
Rudnik X - Green concrete, Blue Concrete, eme ore, dmd ore (svaki blok da kosta malo vise nego u predhnodnim rudnicima)

*Verzija - ne znam da li ce ostavljate 1.13 ili prebacujete na neku vecu, ako je 1.16-1.17. imate onda jos par blokova koji mogu da se iskoriste.

*Freeman da bude poslednji rank koji ce imati vise /kit-a, prvi na 30 dana dobijati p5u6, na 15 dana s6 ubrX(ili neki drugi op itemi u zavisnosti da li se dodaje nesto novo ili ne), jednom dobije eff7for5ubrX.

*Trenutno od A do Freeman treba 24.910.000$, od p1 do pX 57.400.000$. Ukupno oko 82m da se predje, trebalo bi to da se poveca na jedno 120-150m.[/quote]
Svaka cast za ovaj predlog slazem se za sve gore navedeno!!!

Par predloga:
P5 ponovo vratiti sa tim da bude maximalno 2 pisa u scshop primer:lege i boots(oko 160-170 scp kao sto je bilo pre par sezona). Ako cete dodavati vise od 2 pisa, 1 pis da bude u koth sa povecanim sansama za dobitak a ne da u sezoni 1 lik dobije taj item i vise niko nikad. Ukoliko i cetvrti pis samim tim full p5 ocete da vratite, da taj zadnji pis bude u freeman i da se jednom dobija u sezoni.
Koth crate: Ove sezone smo otvorili 120+ keyeva, od toga preko 90-95 keyeva su bile pare i to 10-20k, a za svaki koth minimalno se potrosi ukoliko ima pvpa preko 50k do 100k.
Izbaciti prestige rudnike, bolje je bilo kad je bio krajnji rudnik bio FreeMan.
S7 vratiti samo u koth key sa sansama kao pretprosle sezone.
Trident staviti u sc shop sa cenom od 2-3k-3,5k scp tako da ne kosta po 1k-1,5k scp iskljucivo zbog p2w. Vodu sa mape maximalno smanjiti, tako da samo ponegde voda bude npr kod kotha, i kod spawna iskljucivo zbog nekih dekoracija na vodi.
Totem izbaciti skroz sa prisona, jer je vrlo lako nabaviti totem pretprosle mislim da je svaki drugi igrac imao totem, i to ne 1 nego po ceo shulker-2, i samim tim jako je tesko igraca ubiti, osim ako mu ne pukne internet ili nesto slicno tome. Ili ga izbaciti skroz ili staviti da se teze dobija.

Slazem se sa babyloves decko ima potencijala poslusajte ga!

PS. Kad se shifta i kopa baguju blokovi, to me pogotovo u M nervira jer nacin na koji mi najvise odgovara da ga kopam mora sa shift i onda se mi stalno baguju neki blokovi sto mi islo na zivce. Igram na 1.16.4, probao sam i ostale verizije i svuda se pokazalo isto, to ranije nije bilo pa nzm sto sad postoji taj problem.

  • Izbaciti rank “Bandit”
  • Zamjeniti ga sa rankom “Police”

Uz rank Police dodati stick sa knockback 3 uz curse of vanish
Dodati vise mogucnosti i poboljsati rank da bude u rangu sa pajserom

[quote=“NoNumbers post=283946 userid=21088”]- Izbaciti rank “Bandit”

  • Zamjeniti ga sa rankom “Police”

Uz rank Police dodati stick sa knockback 3 uz curse of vanish
Dodati vise mogucnosti i poboljsati rank da bude u rangu sa pajserom[/quote]
Dodati za bandit insta tp i jos tako slicne stvarcice koje su potrebne i dodati bar jos 1-2 rank rudnika kako bi bilo isplativo da se kupuje bandit

[quote=“NoNumbers post=283946 userid=21088”]- Izbaciti rank “Bandit”

  • Zamjeniti ga sa rankom “Police”

Uz rank Police dodati stick sa knockback 3 uz curse of vanish
Dodati vise mogucnosti i poboljsati rank da bude u rangu sa pajserom[/quote]
Koja je poenta manje cene ranka ako će biti u istom rangu kao rank skuplji 200din?

[quote=“Assist post=283953 userid=17278”][quote=“NoNumbers post=283946 userid=21088”]- Izbaciti rank “Bandit”

  • Zamjeniti ga sa rankom “Police”

Uz rank Police dodati stick sa knockback 3 uz curse of vanish
Dodati vise mogucnosti i poboljsati rank da bude u rangu sa pajserom[/quote]
Dodati za bandit insta tp i jos tako slicne stvarcice koje su potrebne i dodati bar jos 1-2 rank rudnika kako bi bilo isplativo da se kupuje bandit[/quote]

Daaa , i da ima dva ranka Bandit i Policajac .

.

Uglavnom se slažem sa predlozima od NoNumbers-a sem za Da se izbaci Bandit i da se ubaci Police koji je u istom rangu sa pajserom

Ovaj predlog je u istom rangu ko pujin predlog da izbace plavu mapu sa sppa jer se ne vidi lik…

[quote=“Burnt post=283067 userid=20520”]dodati aukciju na prison server
(/ah)[/quote]

Nije factions.

Lajk.

[quote=“Veliki_RoofTop_YT post=284004 userid=12625”][quote=“Burnt post=283067 userid=20520”]dodati aukciju na prison server
(/ah)[/quote]

Nije factions.[/quote]

Šta ima veze što nije factions? Nema tezgi za prodaju pa bi mogli bar ah da ubace da se prodaju stvari. Recimo neko hoće da proda eff6 koji mu ne treba i lepo ga stavi na ah pa ako nije na serveru može da kupi neko kome treba, takođe i za mending knjigu, armore i ostale iteme koji se kupuju.

[quote=“min3r post=284007 userid=6818”][quote=“Veliki_RoofTop_YT post=284004 userid=12625”][quote=“Burnt post=283067 userid=20520”]dodati aukciju na prison server
(/ah)[/quote]

Nije factions.[/quote]

Šta ima veze što nije factions? Nema tezgi za prodaju pa bi mogli bar ah da ubace da se prodaju stvari. Recimo neko hoće da proda eff6 koji mu ne treba i lepo ga stavi na ah pa ako nije na serveru može da kupi neko kome treba, takođe i za mending knjigu, armore i ostale iteme koji se kupuju.[/quote]
Ne slažem se,na prisonu NIKAD nije bio /ah niti treba da bude, koja je poenta da se samo olakšava igra?

Vratiti full p5 i da ima 1 s8 ili 2 na serveru da se i totemi mogu uzimati u sc shopu za malo vise poena

e ovo je posao

I dodati unb x u shop jel ste maloumni

Treba dodati busilicu, ja hocu da busim busotine i kopam Litijum i bacam litijum u reke. Hocu da podavim sve plebove iz X celija koji nisu kupili internet od 100 eura da budu 1. koji rentuju kpc celiju.

IamDanilo181 ti hoces p2w da napravis prison koliko ja vidim, sve za scp da moze da se kupi. Nek stave onda ko uplati 10k+ scp dobije ubrX, 20k+ scp p5u6 armor…