Prison nova sezona (Predlozi)

Dobro veče serbovci.
U odgovore na ovu temu pišite šta biste promenili na Prison Podserveru jer nam se bliži nova sezona Prisona.
Želeli bi da čujemo vaše predloge za novu sezonu Prisona.
Novu sezonu Prisona ćemo učiniti što boljom i nadamo se da će vam se svideti.

Vaš SC Tim.

GAS GAS KRTINA U

Dobro vece,
Evo vam ukratko sta treba dodati i izbaciti.
P5 u shopu( 1 deo cena oko 170-180 poena) Mending ( posto ne sme kliker da bude 80 poena ili da se dobija u crateu ali sansa 1 u 15-20 keyeva ne znam klk je to u procentima.
P4u3 izbaciti iz pajse kita i ubaciti da se kit bonus dobija na 15 dana znaci 2x za 1 rank.
Izbaciti prestige rudnike i xp da se pretvara u boce.
Dodati P R S T rudnike.
Dodati u koth key p5 delove, mending i eff6 fortune 4 unb 5.
S7 dodati u koth keyu a s6 da kosta u sc shopu 150 poena.

napravite razliku izmedju B, C i D rudnika.
vise se obicnom igracu isplati da kopa u B nego u C ili u D

Ubaciti plugin da ne moze da se rovari u dubinu kao sto je ubaceno i na roleplay.

Ne slazem se taj plugin na rp je ziva glupost izrovare prvi sloj pa ti onda moras da kopas…

dodati aukciju na prison server
(/ah)

Ubaciti spajanje ćelija

Predlozi:
Neka ostane pvp 1.13.2,vratite kpc celije ili dodajte neke nove,ubacite neki novi pick jer ovo je stvarno OLD.
Nove rudnike posto su malo dosadili,stoje vec dugo ili ih barem izmenite malo.Dodajte neki novi crate.
Mozete dodati neki novi rank runik jer se brzo iskopaju sva 4.
Stavite da se na svakih 15 dana dobija bonusextra kit jer traje 30 dana.
Novi Lucky Block koji otkljucava odredjene rudnike.
Novi crate a u njemu da se dobijaju normal prison itemi ali naravno ukljucujuci i par OP itema primer ef6 for4 unb5 ili ef6 for5 unb3.
KC i KPC(ako vratite) da budu dostupne samo da mogu da se tpaju klan igraci.
Takodje blokirajte svaki moguci nacin baganja kroz celije.
Dodajte aukcije,a moze i vote party kao na factionsu.
Predlog za komandi shop:Mozete dodati mending,izbaciti p4u4 set a ubaciti p5u4 ili p5u5 set ali,naravno da je skuplje sto se tice scp.
Predlog za obican shop:Dodajte vise boja i par novih itema u obicnom shopu i mogle bi neke akcije :smiley:

Slažem se da treba vratiti p5,ali ne da ceo set bude u shopu,nego kao pre 2sezone mapa i lege u shop a chesplate u Supermen i boots za prestige

Ne slazem se, ako ubace tako sanse da dobijes su 1 u 300 bukv sto je jako glupo ii nema smisla ici pvp sa 2 pisa smor je lako se nabavi a jos lakss izgubi

1.Ubaciti p, q, r, s, t rudnike i izbaciti prestige rudnike i ceo prestige.Kako gameplay ne bi bio olaksan za prelazenje do fma izbaciti 1.5x sell iz lucky blocka totalno i promeniti svrhu lba.
2.Slazem se isto sto je ImDemon napisao sto se tice p5 ubaciti ga samo zato sto postoje igraci koji bas ne umeju pvp taj jaci lik od njih kada su obojica p4 ovaj jaci ce ga lako ubiti.
3.Promeniti cene i rudnike totalno da bude malo zanimljivije.
4.Dodati raznorazne evente i da ima vise clan warova u 1 sezz.
5.Povecati nagrade na kraju nas clan daje bar po 2 Pajsera a nas u clanu ima 10 sto znaci da mi svake sezone damo vama 100e a dobijemo 20e od koth topa. Promeniti i mesecne nagrade ne da budu prejake ali da budu stabilizovane. Sto se tice para od osvojenih kothova dodajte jos nesto osim para za rankove na kraju sezone isti proces se vec ponavlja 2-3 godine…
Tjt od mojih predloga sportski pozdrav za tebe mario.

dodati /ah

Za sta ce /ah da ti sluzi?

nmp mozda nekome bude sluzilo

Prison server povećati cene rudnika za duplo ili dodati duplo prestige. Igrao sam prošle sezone za 45 dana sam stigao do zadnjeg nivoa tjst prestige X.A s o bzirom da sezona traje 6 meseci a i može da se timuje i kopa na tuđim akauntima mislim da je prelako i ovako.I izbacite laki blok jer je bio nameštaljka mogao si ga dobiti samo iz određenih rudnika a iz drugih nisi…

Izbacite elitre sl sez likovi dolaze kothove da lete i samo bow spamaju totalna glupost…

Slazem se sa nasim bivsim sc moderatorom (gigachad) ja mislim da trebate unmacovat cikafaku, poz plus dodati p5 !!

nisi drvo da se slazes. Lock

Pozz !
*Dodajte /cf
*Izbacite lb
*Dodajte bolje nagrade u koth crate
*Promenite rudnike smorili su
*Stavite u shop 200 scp da budu p5 kapa i boots
*Izbacite sekiru/makaze i te gluposti iz Legy keya
*Izbacite s5 mac iz Supreme jer od 10 keyeva dobijes 8 s5