Prison - Nebalansirano

I da se vrate stari modovi za prison,ili da ih pitaju za neke savete to bi bilo extra.

1 Like

Slazem se sa Papucom.

Slazem se suchspeed svako ko igra duze prison zna kakav prison treba biti :smiley:

1 Like

Turniri na prisonu ako mogu tipa clanwar da budu cesce bilo bi strava

2 Likes

u potpunosti se slazem

1 Like

Slazem se. Vote key je toliko nebalansiran da je to uzasno.
Mislim da je bolje imati bolju situaciju na serveru nego na server rate listi.

Lp

2 Likes

Ovo ti je prva ili druga sezona prisona i nasao si da pricas sta moze a sta ne? Mnogo funny da si ikad prije igrao prison a ne factions ili sta vec znao bi da nista od ovoga sto je trenutno ne treba da bude ovako tkd :slight_smile:

1 Like

+100, svako ko duže vremena igra prison zna kako prison treba da funkcioniše.

1 Like

pvp sa p5,s7 je sasvim okej jer pvp bas tad traje po 15-30 minuta,a ne ovako 3 4 krita sa s6 i kraj, svako ko se pvpao sa p5,s7 zna da je pvp s tim sasvim okej tkd.

1 Like

2 pisa p5 je bilo sasvim dovoljno,a ne full p5

Mnogo serete Boga mi, to sto gubite ne znaci da je server los… p5 je toliko kritican da to nije realno lika ne mozes ubiti, Cutite igrajte i ne serite.

Ja sam preko vpn uzeo 5 steka keyeva kupio sebi celiju nisam morao kopati za pare nego sam dao malo keyeva za celiju i bas mi lepo sad imam 3 steka encki svaki koth pojedem po 10 .

“i da se vrate stari moderatori za prison”
Iskreno najgluplja recenica ikada rečena, nisu ti stari moderatori roboti pa da ih sklanjaju/vracaju kad žele, vec su to ljudi bas kao i ti koji imaju svoj privatan zivot i nemaju interes da prave igru deci da je igraju, zato su i izašli iz tima. Nije lako napraviti igru (gameplay) i udovoljiti svima jer zahteva mnogo više vremena a i znanja za programiranje plugina ili barem editovanje istih. Nije baš lako naučiti sve to i izdvojiti toliko vremena za volonterski posao od kojeg nemaš ništa osim da naučiš nesto sto ce ti MOŽDA značiti. I sam si bio trial moderator koji nema neke “obaveze” a zamisli kako je tek nekome da napravi celu igru.

1 Like