Prison - Nebalansirano

Previse je nebalansiran prison,ovaj votekey ljudi sa vpnom votaju i onda s enckama idu na koth,vratite stari prison s 2 pisa p5 i kraj

5 Likes

pa kupuj ti encke ko ti kriv
nista prisonu ne fali

Slazem se, ne mozes da se pvpas ni sa kim na prisonu, koga god krenes da bijes jede encke… Imaju stekove encki zbog vote cratea

1 Like

Slazem se skroz dodjem koth svi encke u drugu ruku, gapple se i ne nose vise skroz je smorilo ici pvp i samo se kritati lika ubijes jedino kad mu pukne armor a svi nose po 2-3 armora :confused:

1 Like

pametan si ti kad su encke u limited shopu 30k

2 Likes

Slazem se,previse neizbalansirano ovo nije OP prison da se encke jedu ko nista i to sve zbog mrtvog vote create. Jednostavno maknite heal iz vote createa.:gun:

2 Likes

Tek je druga nedelja prisona a svi vec imaju po shulker gapple/encke i po 1-2-3 tridenta …

brt kopaj i mi kopamo za encke ako mi mozemo da kupujemo encke mozete i vi :smiley:

+bow boost nisu fixali od pocetka sez, a za heal se u potpunosti slazem, uklonite iz vote cratea :smiley:

1 Like

ti pogotovo kopas,kad voteas s 20 acca

brate samo da vrate 1.13.2 verziju kao glavnu i tjt,a ne 1.16.5 niko ne igra prison na tu verziju

Ja se ne slazem. Prvo ste ubacili vote crate i vasi ljudi su skontali da mogu da votaju uz pomoc VPN-a i onda nikom nije bilo nista problem. Sada odjednom magicno se vama ne dopada to sto postoji vote crate i sto su nagrade “op” kada su svi ostali igraci skontali o cemu se radi. Takodje ne slazem sa tim da ubace p5 jer ce doci 2 lika koja su TANKOVI sa p5s6 i tucice 30 likova na kothu. To nije izbalansiran prison, nemojte da nas farbate nismo ni mi tolike ovce…

Levioz je prvi rekao za VPN,imam i skrin,isto tako je i ZIKA_KUKAC pricao da glitchanje LB-a sto isto imam skrin,tako da ono :confused:

Da se nadovezem… Takodje ljudi imaju i po vise uredjaja sa mobilnim podacima i opet mogu mnogo puta da votaju…

Papuca brate svi koriste vpn i votaju i svi imaju po 2-3 steka encki

Kod nas u clanu isto svi imamo encki i gapple dosta al sta je tu zabavno doci koth kritati i jesti encke gde je tu ‘‘skill’’ ili kako god da nazoves?

Stanes capp i jedes encke ko ludak brate nemoj me jebati da ti je to zabavno?

1 Like

Da se nadovezem i ja,neko ko 2 sezone igra Prison ne moze da lepo da kaze za tankovanje p5s6,lepo kad je lestra i wiked bio nije bilo lose,rudnici su jako dobri i to mi se najvise svidja,ali pvp bas i ne…

1 Like

Mislim da prison treba vratiti u vreme kad je bio najgori podserver sa najmanje igraca, ali su igrali ljudi koji su voleli da se pvpaju i da kopaju. Naravno treba izbeci neke nepozeljne iteme poput Sharpness 7 Protection 5,6 Trident… Ne treba dzabe skupljati prosutu vodu ili da budem precizniji pokusavati da dignete server sa vote keyevima i nagradama, to vam nece pomoci previse. Najveca mogucnost vracanja servera na staro je da moderatori pocnu napokon da slusaju igrace i njihove predloge. Toliko od mene.

4 Likes

Mislim da je SuchSpeed potpuno u pravu, pogotovo sa drugim delom ovog teksta.

1 Like