Prijava ZzirPanda13 , zdog101 , hulk!

Ne lepo se vidi da je slomio blok kad sam skocio bes double w

zzirPanda13 napisao/la:
Ne lepo se vidi da je slomio blok kad sam skocio bes double w
Cuti, to je NODU5, nemozes me uciti!

OCETE LI DA BANUJETE DANGA2001 I ZZIRPANDU13 JER SU MI UDARALI DANAS 15HITA U SEKUNDI , DOKLE CE VISE OVO BREE?

e panda nemoj srai zna me ceo server. i jos niko nije rekao da ja letim ili imam nodus.moj laptop i nije bas najbolji pitaj alexa_00. jedva mi i podrzi minecraft. zato moj prijatelju mozes sam da se banujes odma ili jeeno priznas da imas je*eni nodus.P.S ja nisam SkySparklez nisi ni citao nego si se samo usro jel si slikan kako letis.ja sam monkeyboss citaj.

j asam unistio blok ti si pao dole i poleteo iz kraja sveta zate nemoj da jedes govna.ako ja krenem da se igram dobices ban u najmanje 1 dan zato se pazi

a i hulk i zdog napadali su nod pali su sa stakla sto ima oko 30 blokova i nisu izgubili niti 1 health . pitajte luku on je video visinu stakla takav pad je moguce preziveti ali nemoguce je dobiti graceful landing

DAJ BRE PANDA OPET KORISTI NODUS. NISTA NIJE BILO SA TIM BANOM , OPET KORISTI NODUS 15 HITS U SEKUNDI NE STIGNEM NI DA SLIKAM. DUAKC BIJE SA /FLY , UZAS.

POMAGAJ BATICE PROLAZE MI KROZ VRATA USLI MI U F HOME SA NODUSOM!

DUAKC OSTAO NA 1HP PA POBEGO SA /FLY ! INTERVVENISITE MOLIM VAS

zar i ti dukac ? :open_mouth:

Evo ovako! Ako sad ne preduzmete nista ja ne znam sta cu vise!!!

xDarkeVolvedXz leti po celoj warp divljini!
SLIKA:

Sta vise treba da okacim kao dokaz?! Slali smo i snimke i fotografije i banovali ste ih banip na 12 sati. Pa to nije nista oni se opet vrate! Ako treba snimicu 300 snimaka da ih banujete!

PRIJAVLJUJEM: ZzirPanda13, xDarkevolvedxz, zdog101, hulk, hapines! I hapines je u njihovoj bandi!

P.S.
I ja imam nodus al mi je OFF i ne koristim ga!

Uskoro jos slika! Od sad krecem u akciju snimanja i fotografisanja njih! 300 slika cu da nakupim!

Potpisujem.

E moj luka, bezanje sa /fly je dozvoljeno, ali killanje nije.

Alexa_00 bezanje sa fly nije dozovljeno ukoliko si u sred PvP-a , to se isto vata kao da si ga killao sa fly , jer bezanje sa fly tgi omoguci da se regenises pa da ga opet napadnes sto opet doprinosi da ga killas , ja mislim da nije dozovoljeno al ajd.

A dukac stane u mestu , leti na 30 bloka visine i puca sa strelama na nas , to nije killanje sa fly?

Takav je bio i zzirpanda13 cim je dobio premium! Ne mozemo mu nista a on strelama iz vazduha nas gadja -.-! Dukca sam isto video da je gadjao neke pocetnike!

Luka to nisi stavio kad si ga optuzivao nego si samo rekao da bezi sa /fly!zzirPanda13 ima nodus i to je druga prica.