Prijava ZzirPanda13 , zdog101 , hulk!

aman vise dokle ce ovo , da mi nodusari setaju po f home? Posle svih dokaza koje sam vam poslao , niste ih banovali nimalo? DOKLE VISE? Dosta mi je servera vise , da dam 10000 dokazai ne banujete ove citere , na koje se zali ostatak servera? Meni je dosta , ovde mi je poslednja nada da cete ih banovati zauvek , jer su mi unistili sve , prolaze mi kroz vrata sa nodusom , ubijaju u 2 sekunde iz 10 hita , trce ko nenormalni i udaraju okrnuti mi ledjima? DOKLE VISE? Takodje zzirpandu ocu i da prijavim da mu skinete premiuma , jer ubija me sa /fly , evo i slike :
zdog me ubija iz 10 hita u 2 sekunde? Dao sam vam dokaze , oni slazu vi meni pretite da cete da me banujete , nemaju dokaza a mene cete da banujete , a ja dam 1000000 dokaza vi nista? Ja ne znam jel ovo namesteno? Mislim da je ceo admin team nekorektan i to mnogo , ajde da vidim , da li cete i ovde biti nekorektni.
Okacice i drugi igraci ovde dole svoje slike , mada ne ocekujem nikakvu reakciju od vas , jer ste me izneverili.

Evo video : Facebook (manicu sam poslao na fb)

Slazem se!Preterali su!Ali za pandu nisam siguran, nov je!

zzirPanda nije nov , on manje vise nodus ali koristi /fly da killa druge otkad je dobio premiuma, i to na kvarno.

Evo jos jedna slika pande kako killa sa /fly .

ok i ti koristis nodus vidi se na ovoj slici koju si postavio :stuck_out_tongue:

Na kojoj bre sta pricas?

Na ovoj sto si postavio -_-

zdog101 je sada dang2001 , opet kotisti sprint ili timer kako se vec zove , opet me je kill u 1 sek , dajte mu ban ip nikad nece prestati da cituje!
Andrej car ako mislite na slova to je mod , to sto ga ima nan odusu ne znaci da imamm nodus mozgu -.-
Nodus ti je na neki nacin skup modova za minecraft , neki su zabranjeni , neki nisu. Ja mislim da ovaj nije zabranjen samo mi uvelicava slova , ako treba izbrisacu ga.

Opet panda bije sa /fly : http://www.dodaj.rs/nalozi1.php

Trebalo bi da ga skines jer tako mozes da vidis imena kroz zidove a to nesme -_-

To sam mu i ja rekao, jer nodus isto istacko tako izgleda i moze da vidi nickove kroz zidove, to je isto kao da ima ukljucen nodus!

Uredu , skinuo sam , nemam ga vise , u buducim fotografijama ga nece biti , hvala sto ste mi skrunili paznju :slight_smile:

Ok, upozoravam te jer bi mogao da zavrsis kao zzirPanda13

Ja se slazem sa vecinom i treba zdoga banovati za hulka nisam siguran a za zzirpandu treba mu skinuti premium i dati cogu-u zato sto bi on pobedio da zzirpanda13 nije koristi nodus!

Pametno :smiley:

Slazem se Luka,ail evo dobili su ban vec :slight_smile:

admini nece da banuju zzirpandu neznam zasto ali ljudi su stvarno pokvareni!!! AMAN DOKLE VISE OVDE UNISTAVAJU DRUGIMA NA KVARNO!!! LUKA ih je primio u nod i oni danas pricaju samnom na skajpu i kazu kako ce da grifaju nod i jos me pitaju da li ocu i ja sa njima!!
CHITERI PROVALJENI STE!!! :stuck_out_tongue:

xXIVIASTERXx,sta oni hoce da reiduju NOD?!

Ajde bre lukapn00 ti si mene ubijao sa fly pa se ja ne ljutim :smiley: ko 2 videli smo svi da imas nodus na slici tako da imas pravo da cutis :wink: pozz…A i evo slika kako me je dukac bio sa fly :D.