Prijava plugina

Prosla tema koju ste mi obrisali bukvalno je bila namenjena protiv rovarenja u c i popravljanje c rudnika da igraci nebi rovarili, tema je bila o promenu rudnika i nije imala veze sa pluginom tako da ne znam zbog cega je zatvorena.

Nikad nisam rovario.

Rođendan mi je zz

Plugin treba biti ugasen ili ga malo izmjeniti ako bas mora postojati… Postalo je uzasno pogotovo u C rudniku sa blokom “meda” koji igraci stalno izbjegavaju i ostali moraju da ciste to jer ne mogu dublje kopati…

[quote=“andus2 post=278877 userid=14730”]Ne znate ni ko je rovario prosle sezone.

Da li si siguran u to da mi ne znamo ko je sve rovario prošle sezone, pretprošle i još 3 sezone unazad da se vratimo?

U ovoj temi se uopste ne radi o tome ko je sve rovario rudnike, nego o tome da se neki slazu sto je plugin ubacen, a neki ne.

[/quote]

[quote=“DarkGold post=278878 userid=20184”]Prosla tema koju ste mi obrisali bukvalno je bila namenjena protiv rovarenja u c i popravljanje c rudnika da igraci nebi rovarili, tema je bila o promenu rudnika i nije imala veze sa pluginom tako da ne znam zbog cega je zatvorena.
Nikad nisam rovario.

Tema ti je obrisana, jer nema potrebe da se otvaraju nove teme slicnog konteksta, to si mogao i u ovoj temi da pitas .

Ako kazes da nikad nisi rovario, a smetati ti sto drugi nece da kopaju odredjen blok u rudniku , ja ne vidim problem, sem toga sto neces da kopas honey block. Ok, ne moras, niko te netera, iskopaj ostale blokove i problem resen, ali onda ces biti prinudjen da i taj honej block iskopas jer ce te mrzeti da cekas dok neko drugi ne uzme i pocne da kopa honey block.

[/quote]

dobro shvatio sam nisu vam bitne primedbe igraca, nisu vam bile bitne ni pre pa sto bi i sad.
Lockaj temu i da zavrsimo.
Svaki odgovor je ako rovare oni rovari i ti ili tipa pocisti ti za njima nema veze sto ce opet da se vrate i da rovare.

trazis da se sloze sa tobom ako su dobra osoba ili da se ne sloze ako su gusar
wtf

Naprotiv, bitne su nam primedbe igraca, ali koliko vidim, ti i jos vas 4 - ro se zale na taj plugin. Samo zato sto vas mrzi da normalno kopate, pa makar to bio i honey block.

Posto si rekao da temu zakljucam a nisi naveo konkretne probleme u vezi ove teme to cu i uraditi, ali zato svaku sličnu temu u vezi ovoga cu obrisati.

Znaš onu izreku, kad ne mozeš da ih pobediš, ti im se pridruzi.