Prijava plugina

igraca kog prijavljujete: plugin na roleplay
razlog: niko ga ne voli
vreme: 28.6.2021
mesto: serb craft
razlog:
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/20184/2021-07-05_02.25.31.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/20184/2021-07-05_02.27.02.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/20184/2021-07-05_02.33.03.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/20184/2021-07-05_02.34.05.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/20184/2021-07-05_02.40.18.png

dodatne informacije: skuplja se jos veca peticija dajem vam 2 dana da uklonite plugin il ce da izbije 3 srpski ustanak

dodatne informacije: skuplja se jos veca peticija dajem vam 2 dana da uklonite plugin il ce da izbije 3 srpski ustanak

Predlog odbijen.

Plugin koji zabranjuje rovarenje nije ubačen voljom moderatora koji vode RolePlay podserver već tražnjom od strane igrača.
Sezonama unazad je traženo da se rovarenje zabrani. Pravljenjem teme za feedback, a i ankete za feedback prošle sezone za sezonu RP-a LETO 2021 (sadašnja sezona) smo utvrdili da je zabrana rovarenja bila potrebna. Od 59 odgovora u anketi 47 je bilo za zabranu rovarenja (80%).

Voleli bismo da čujemo ostala mišljenja igrača tema će ostati otključana. Ukoliko ne bude bilo odgovora, temu ćemo zaključati.

Ovako ova prijava je bila ali moram da kazem da je ovim pluginom spreceno sve samo ne rovarenje,zbog toga sto igraci izrovare prva 2 bloka i sada je jos gore zaraditi novac. Prethodnim cituacijama kod rovarenje obicno bi se igraca zakopali u zemlju i normalno kopali dok sad mi moramo ili da cistimo za njima ili da rovarimo.

primer: U c rudniku igraci izrovare prva 2 bloka sto se kopaju pikom a 3 blok ostave i mi sto ,normalno" kopamo moramo da pocistimo 3 blok i nista nam vise ne ostajel.

Ako ste hteli da resite problem rovarenja sta ste radili prosle sezone kad je prvi tajkun ( stojke ) placao ljduima da rovare i flejmaju sve zive kako bi se sporije popeli u vece rudnike, da ne pominjem kolko je bilo zalba na tome.

poslednja stvar
ovim pluginom je roleplay izgubio svoju slobodu kopanja i ono sto mu je davalo nesto svoje i zbog cega se razlikovao od prisona. Moje misljenje i misljenje jos dosta ljudi je da plugin nije losa ideja ali da ga ostavimo u pojedinim rudnicima a ne u onim u kojima je jos gore.

Iskreno srecan sam sto pokusavate da zabranite rovarenje ali jednostavno neke stvari ne mozes promeniti odmah dok ne vidis kakav ce uticaj imati na igrace.Sve pohvale sto uopste pokusavate nesto da uradite ali na ovaj trenutan nacin tesko da ce te nesto postici sto se tice totalne zabrane rovarenja.Neki ljudi rovarenje shvataju na drugaciji nacin,neko ce da ti rovari sto bi se reklo u inat dok ce drugi rovariti sa misljenjem da ce vise i brze zaraditi.Desava se da ljudi rovare u dubinu rudnika ali vecina rovari prvi sloj rudnika,nakon toga cekaju da se taj sloj pocisti od strane drugih igraca kako bi uradili iznova isto jer im je dosta lakse i pritom kuckaju u chat.Sa ovim trenutnim pluginom taj nacin se i dalje koristi bez problema,jedina dobra stvar je ta sto ne moze da se unisti ceo rudnik ali uvek postoji ono ali.Evo primera ja posedujem plot u blizini rudnika i postavim beacon koji daje haste i pomaze mi pri kopanju ali beacon zahvata samo odredjeni deo rudnika,zbog plugina ja moram da cistim i drugu stranu sto uopste nije zanimljivo jer sam ja ulozio trud da to izvedem.Takodje neki ljudi su voleli da kopaju ispod rudnika ili u rudniku jer im je bilo lakse i zanimljivije kopanje,to im je sad uskraceno sa ovim pluginom.Ili si jednostavno mogao da kopas ispod ili u rudniku kako bi koliko toliko izbegao rovarenje na povrsini.Moje misljenje je da za sada ovaj plugin nije potreban i da pomalo iritira. :slight_smile:

maknite plugin, ne mogu kopati svoju kocku u cosku rudniku :frowning:

Bići vrlo pristojan.
Dulixe plugin je degeneričan(izvinjavam se na izrazu ali to je istina)zbog plugina samo još više ljudi rovare,zašto ja imam na sekiri dok sam bio u B 10k blokova a na piku 3k?
ZATO STO LJUDI ROVARE I PORED OVOG PLUGINA.(opet se izvinjavam)
Dakle poenta je da pluginom NIJE spreceno rovarenje pogotovo u C rudniku gde svi preskacu med.
Moje misljenje je da bi manje ljudi rovarili ako uklonite plugin i prosto u pravilima zabranite rovarenje i banujete ukoliko neko krene da rovari kao degenčina(opet se izvinjavam).

Javili se igraci koji vole da rovare pa im sad smeta plugin koji odlicno radi svoj posao. Ne slazem se da se ukine plugin za rovarenje.

Mnogo volim plugin za zabranu rovarenja, želim da ostane trajno.

Mnogo volim kad ljude ne rovare, bas sam primetio da vise nema toga pa sam se pitao da li su konacno shvatili da ne treba rovariti ili ima plugin. RECI NE ROVARENJU

Odlicno radi posao za tebe koji si pukao pare da stignes do velikog rudnika gde kopaju par vas.Normalno da ti nece niko smetati kad nema igraca :slight_smile:

ne igram rol3play, ali rovarenje je najveci problem oduvek bio. Rovarenjem mozes trolovati drugog igraca, takodje unistavas onima koji ne rovare izgled rudnika.
Voleo bi da se ovaj plugin ubaci i na prisonu. :slight_smile:

‎Pozdrav,

Prošle i preprošle sezone ste intezivno tražili da se rovarenje zabrani na bilo koji način. Otvaranjem ankete smo utvrdili da je to stvarno potrebno i preduzeli smo nešto povodom toga, napominjem 80% igrača je bilo da se rovarenje zabrani što je i urađeno.

Takođe, slanjem po serveru ne možete ništa postići (https://i.imgur.com/k2zSVfb.png), time samo olakšavate da se ovaj predlog odbije pošto terate igrače da napišu nešto što verovatno ne misle

Jaoj ovo je onaj lik sto trazi mc ribu po plotovima

[quote=“andus2 post=278861 userid=14730”]Odlicno radi posao za tebe koji si pukao pare da stignes do velikog rudnika gde kopaju par vas.Normalno da ti nece niko smetati kad nema igraca :slight_smile:
[/quote]
Sta tebe briga da li sam podrazao server donacijom ili ne, sam zaradjujem a ne daju mi cale i keva kao tebi?

Tebi smeta jer ne mozes vise da nam pravis rupe i rovaris u dubinu sto ovaj plugin sprecava veoma uspesno. Pre ste namerno kopali da igraci upadaju u rupe i pravili tunele a sad to nije moguce je ne moze vise od dva reda u dubinu. Cak se i G rudnik lakse kopa nego pre zahvaljujuci ovom pluginu. Kopaj po dva bloka i cuti kao svi normalni igraci a ne tu da se pravis pametan kao i tvoji pajtosi sto vole da rovare.

Rekao sam da ne mozete predpostaviti da ce taj plugin biti dobar samo zato sto su igraci to trazili dok se ne pusti na server.

Ne teramo nikoga da napise nesto sto on ne misli,svaki igrac moze pisati sta zeli.U poruci jasno pise da ko hoce moze izjaviti misljenje o pluginu tako da ne vidim tu neki problem.

Ne vidim problem u tome sto si podrzao server donacijom,svako radi sa svojim parama sta zeli.
Ali ti si vecinom kopao sam tako da ti niko preterano nije smetao i rovario.

Prosle sezone nisam rovario,ako si imalo igrao mogao si da primetis a ne da pises u prazno.
Rupe u rudniku jesam kopao,ali to je bilo iz zabave kad ostanu nas 2-3 pa se zajebavamo malo po E rudniku :slight_smile:

Nikog nisam naterao, svaki kometar odavde je necije misljenje

Tvoje duple teme i njihov sadržaj sigurno neće pomoći da što više ljudi odgovori na temu.

Svako ima pravo na svoje mišljenje, i to ne treba osporavati.
Tvoj komentar da moderatori ne znaju da fixaju problem, tu ću morati da te demantujem.

Prvo, to nije problem, nego smo na osnovu statistike koje smo izvukli da rovarenje treba da bude uvedeno na RP.

Drugo, ti očigledno voliš da rovariš, čim ti smeta što je ubačen plugin za zabranu rovarenja.

Još jednom da te upozorim, ako napraviš sličnu temu, bićeš banovan, a teme obrisana.

Ne znate ni ko je rovario prosle sezone.