Prijava na PracticePVP i SkyPvp

Izvinite, sta sa vama nije uredu?Imate problem?KOJI KURAC?! Jebeni practicepvp ne radi lepo cele sezone, a skypvp laga od kad postoji otp.Ko vodi practice? Janni sam? Imate ove kerove dulixa i djolexa, za sta sluze? Za badnjak?Sta radi djolex?Nije napravio ni jedan event od kad je mod,a za dulixa je bio prvenac juce. Cestitam.Skypvp bio onaj veliki event, midza napisao mozete prijaviti kolko hocete igraca.Znaci mogao sam da prijavim 40 igrača koji ni ne znaju pvp i sta onda? Ja winam tako turnir?Lepo je to trebalo da se napravi da se prijavi jedan igrač i tjt,a ne ovako retardirano. Midza je jedan od super modova, jedan od najboljih, a ovi ostali, kao da su zalutali.Kad je poslednji put Batica bio na srw? Nije uradio apsolutno nista za srw,a zna da kenja na Global Restartu.
Na skypvp imam oko 300 fps, a kad mi zabode, piše isto 300,ali zasto onda laga? Do mog kompa nije.Do vas je.To je tako od pre 3 sezone.Na practice je čak i okej sa lagovima bilo do pre 3 dana, sad,kao da namerno to radite.A bas ste i lepo postavili "Mini evente " kad se startaju (mislim na lms,bracteks itd) u danu bude 15 puta KoTH, koji nema veze za zivotom,lms 4 puta, a bracteks 2 puta.Na lms-u ne radi food.Sta vi mislite? Da je lako igrati samo sa pots?Onaj k**** Jurrgenaunt ne znam ni kako se piše, najglupalja stvar koja se mogla desiti serveru, naravno, posle toga da se daje mod Djolexu. Kasnije cemo malo o modovima, a sad lepo da krenemo na skypvp.
Pre 4 godine, skypvp je igralo 140 igrača u svakom trenutku. Ne samo preko dana ili noći svaki sekund ejjj.Sad ako se starta KoTH super.Znate zasto je to tako?! Zato sto ima eventa kao pustinja vode.Jedan u nedelju dana.Zelite da kazete da nemate vremena za to?Okej, nemate vremena,mars u picku materinu, idi onda odrekni se FModa ili JModa,ne mozes odrzati jedan event na 1h???Pa nismo ni mi debili.Jel Vama treba 100 staff ljudi da biste odrzavali srw kako treba?Evo lepo cu ja sad da vam pomognem, idemo redom. SkyPvP 3 moda zaduzeno, practice 2 moda zaduzeno,Prison 3/4 moda zaduzeno,Factions 5 modova zaduzeno, roleplay 2 moda zaduzeno, skyblock 2/3 moda zaduzeno,SkyWars samo da se proverava da li radi i tjt.Da li je to tesko?Evo mozda sam izostavio neki podsrw,ali svjd to je jos max 3/4 moda.Nemate?Napravite.Svaki put se prijavim za moda, iako imam 14 godina,evo uskoro 15,vodio bih bolje srw od većine modova.U gmailu ste mi poslali da nisam dovoljno odgovoran za odrzavanje servera.Dobro,nema veze, a sta je onda Dulix?Nemam ja nista protiv navedenih modova, ali činjenica je da ne znaju da vode server.Dobro , nastavljamo sa skypvp-om.Ubačen je ,ja mislim, prosle sezone p5 armor,genijalno (ne govorim sarkastično) to je okej,isto i s7.Sav taj lag i nezainteresovanost modova prema skypvpu i practicepvp-u je jednostavno dolikovala da se ti podserveri ne igraju tolko kao pre.Ne trazim ja da se svaki dan odrzava event, evo, svaki drugi.Nije tačno da nemate vremena, to je 1h.Ako nemate vremena,onda neka Manic odabere 2/3 igrača i da im da mogućnost da prave evente i nek se ti modovi zovu EventModovi i problem resen.On nije postupio apsolutno nista.Znaci evo istunačite ovu poruku,ako treba, doci cu ts/discord da mi obljasnite razloge navedene gore u tekstu.
Mozete me kontaktirati na nickovima xWqsted i DJLoseYourSelf,srdačan pozdrav.

Za ovo za PracticePvP i SkyPvP da laguju se slazem.

Ma za sve se slazes.

TheDulix oni koji su bili dobri sa njim psuju dok mogu a ovako ko nije bio dobar sa njim puca mute 12h boli ga k, server laga 6 poslednjih sezona ili je hit register ili sto se malo vise napuni neki podserver fps 0-10, budzet uopste nije problem nego nezainteresovanost vlasnika servera :smiley: zivi u nadi da ce se popravit, prison war sto se dogodio prije nekoliko ko je bio dobar sa wickedom cekao se a drugi timovi koji nisu imali 4 igraca znaci startalo se iste sekunde nije se cekalo sekunde i mogli bi napravit neku skriptu za igrace kojima prelazi ping 100 da kicka server(ako je moguce) :slight_smile: kazu nije dozvoljen regedit, anti knockback i igraci lagano igraju sa tim niko ne obraca paznju prijava nije dovoljna, pozz

Bato, da je mene dulix mutao na 12h bilo bi top, legenda me banovala na 5dana zato sto sam rekao Manicu pederu

Istina je da zabode sve na 2 sec ili vise …
A imam dobar fps .

Mrsko mi je citat al da ne bude da sam hejter slazem se

SLAZEM SEE

Svaka na mestu, medjutim oni su takvi da na ovu temu ne odgovore 2 do 3 dana, onda dodje neki poput , kao sto ti kazes dulixa ili onog techna i odgovore nesto, sto logicno , nema smisla, jer sta moze biti pametno a da je reko tehno? Naravno lockace temu, i sve ce proci dzaba si se ti mucio da napises ovo… Sa tobom se slazem u potpunosti, moderatori 0 , djolex je okej , da kazem, za razliku od dulixa koji samo ceka da nekog mjuta ili banuje , i techna koji ne zna de se nalazi. Za evente se takodje slazem , Ana drzi evente na 3-4 razlicita podservera… Midza na server dal uso jednom posle onog eventa od 64 slota… Eventi su jedino okej da kazem na factionsu, eventa je bilo tipa 3 u 4 dana… 2 dana za redom bio 1v1 i bio onaj bow event isto skoro… Tu jedino superwoman i kripera stalno vidjas na serveru… Lagovi, uzas , kritove ne priznaje kako kad, lik ti zabode samo vidis eto ga 10 bloka iza tebe , skace i krita te, znaci nema sta da se prica tu, od kad krit skine 2 srca sve je jasno… Modove smeniti , ubaciti neke, mislim da bi mnogo igraca vodilo bolje server nego neki sad…

Legendo. Dodji prison ako mozes.

Zamolio bih te da ne iznosis tolike laži odma na početku mi se zgadilo kad sam pročitao da Dulix mutira igrače sa kojima nije dobar? Evo mene je mutirao i ako sam dobar sa njim, pricam sa njim stalno mutirao me jer radi svoj posao moderatora.

Slazem se

Apsolutno se slazem,64 igraca se prijave oni stave 16 slotova i ne daju zamene! WTFcevu.

Zamolio bih te da ne iznosis tolike laži odma na početku mi se zgadilo kad sam pročitao da Dulix mutira igrače sa kojima nije dobar? Evo mene je mutirao i ako sam dobar sa njim, pricam sa njim stalno mutirao me jer radi svoj posao moderatora.[/quote]

+111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

slazem se.

Slazem se brt .

Slazem se.

slazem se

“Za razliku od dulixa koji koji samo ceka da nekog mjuta ili banuje”
A cekaj sta da uradi? Da kad počneš da psuješ da ti piše Bravo samo tako nastavi! Kada bolje razmislis to sto si napisao uopšte nema smisla.

Slazem se