Prijava Moderatora LuksYT

Zelim da se zalim na moderatora LuksYT, odbija mi prijavi za vredjanje a igrac pise pusti klempavog, vodio je diskusiju sa mnom. Kako sme ovo da radi? Plus pise likovima kad mu napisu skely preti im banom da kad bude helper to da pisu? Ako je on zasluzio moda onda likovi poput Mr_Levioz su spremni za mastermoda, + da ne nabrajam o tome kakvu mrznju ima prema nekim igracima koji su mu enemy od pre. Iskreno ja njega i 50% servera ce deliti isto misljenje da ovakav lik prosto ne zasluzuje moderatora. Znaci sad je situacija sledeca: Igrac meni pise pusti klempavog, ja da tom liku napisem dok je moderator pusti skeletona, on ce namerno da banuje za Nepostovanje Administracije, kako ocekujete da neko postuje lika kojem je cilj da targetuje igrace, uzecu sebe za primer i likove koji su mu enemy na Prisonu. Ja znam da ce tema biti lockovana i da cu dobiti bancugu ali dobro. Svi smo ljudi, svi gresimo, ali ovakav lik iskreno ne zasluzuje moderatora. On je konstantno dobijao prijave na forumu dok je jos strimovao na trovu i pretio likovila da ce im izgurati ban?
Prijatan dan

Ne gotivim te brt ali se slazem u potpunosti, to je jedan od najbolesnijih likova koje sam ikad sreo, i bilo bi ponizenje za staff tim i vlasnika da tako neko bude moderator a do juce se psovao sa ostalim igracima, pricao svakakve gadosti, pozz.

Nije bitno dal me gotivis ili ne, ja sve sto sam napisao gore garantujem da je istina!