Prijava igraca PataLOL i lordviper45

Vaš nick:LukaBalkan
Ime igrača koga prijavljujete:PataLOL i lordviper45
Razlog prijave:timovanje
Broj pravila:20
Dokaz (Slika,Video):Slika
Datum i vreme prekršaja:7/2/2018 1:31
*Opis (dodatne informacije):
Ja sam njih video na centru da timuju. PataLOL me je pogodio streloom i ja sam pao. uslikao sam 10 slika njih da timuju ali ova je najbolje ispala.

file:///C:/Users/Luka/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-07-02_13.31.31.png

Ćao! :lol:

Mi nemamo pristup tvom računaru te i ne možemo otvoriti putanju do slike koju su nam poslao.
Kopiraću deo mog prošlog odgovara na jednu temu u kojoj sam pokušao liku da objasnim kako se postavlja slika na neki sajt.

Otkrij:
[spoiler]-Sliku koju želiš priložiti kao dokaz, prebaci u neki folder ili na desktop površinu - gde je možeš kasnije lakše locirati

-Klikom na ovaj link : imgur.com/ bićeš usmeren na stranicu gde ćeš postaviti tu sliku.

-U gornjem levom uglu pronaći ćeš dugme NEW POST i kliknuti na njega.

-Smanji svoj pretraživač [ Dugme levo od X-a, ako si na Windowsu :stuck_out_tongue: ] i svoju sliku prevuci u pravougaonik koji ti se otvorio na pretraživaču.

-Slika će se u međuvremenu sama otpremiti na sajt, a ti nam link do iste možeš pronaći u svom URL baru u obliku:
Primer: imgur.com/a/6aZFD5w [/spoiler]

Očekujemo prijavu ponovo, a tebi želim lep provod u igri.
Tema će biti zaključana.

Pozdrav! :silly:

Prijava odbijena. Igraci su ostali 1v1 na kraju i hteli su da podele iteme i da se bore ravnopravno sto je dozvoljeno. LOCK.