Prijava igrača GHOSEL- malog deteta sta radi na vasem serveru

Vaš nick: Optimash
Nick igrača koga prijavljujete: GHOSEL
Razlog: Vredanje/prodocie
Dokaz (Slika/Video): dokaz 1. 2022-08-11-17-22-03 — ImgBB 2. 2022-08-11-17-22-17 — ImgBB
Obrazloženje: Ja nema zasta ovde da se pravdam na vasim web stranama dal imam majku ili ne meni nije to posao da nekom kidu kazem sta i kako da trosim vreme to je moja odluka ko prvo ocu da se igrac kazni 3 meseci za Otrkivanje licnih informacija svima je reko na srw da mi majku okaci na forum kako sto vidite na drugu sliku ocu da se igrac kazni po tom smeru Otrkivanje licnih informacija jel ako mozete banati rada za gluposte 3 meseci mozete i njega ako ne ja znam sta cu snjim kad ga prijavim na drugo mesto za sajber nasilstvo kako vec to kod vas se izgovara hvala <3 ko sto kaze vas mod gmijo 500 700k irl pare i ja cu tako
Otrkivanje licnih informacija ja po ovome svacam da mi lik otkrio infomracije da nemam majku i ako ocete mogu dokaze lagano da vam okacim na instagramu serb-craft u privatene razgovore jel su to privatne dokumente
ova je 2 tema koje radim igracu poput vakve stvari ako ga nekaznite ja cu da ga tuzim !
radim temu na vasem web stranu da sredite jel su to vase web strane vi ako necete ja cu

Prijava odbijena.
Prepiranje i ponašanje u temi.
Zaključavam temu.