Prijava igraca AGRESSIIVA Pretnje u RealLife

Vaš nick:Mr_Levioz
Nick igrača koga prijavljujete:AGRESSIIVA
Razlog:Pretnje
Dokaz (Slika/Video):

Pozdrav ako ovaj igrac ne bude Trajno banovan na ovaj nick ili maco-van za ove pretnje.Tuzicu vas server posto nisam siguran za svoju bezbednost od ovog igraca.Ovo je igrica ali prelazi svaku meru
Ako ne dobije Trajni Ban ocekujte tuzbu!Veliko pozdrav od mene :stuck_out_tongue:

Pozdrav izvinjavam se za upad u temu.Ne mozes ti iz sela cvetke da odlucujes koliko ce on dobiti kaznu, za to postoje pravila.Predlazem da se ovaj igrac udalji sa foruma da vise ne bi sirio toxicnost i ovde.

1 Like

Pozdrav , zeleo bih samo da kazem da je ovaj igrac prijavio vise od 20 igraca na serrb craftu u roku od 3 dana , mislim da je krajne bolesno.

AHAHAHAHHA nmg da poverujem da lik sarkasticno pise kako se boji od mojih pretnaj i kako ce vas tuziti dajte molim vas uozbiljite se

iskreno ovo je prevrsilo svaku meru. i meni je pretio i osecam se ugrozeno.ako ne poduzmete nista protiv toga. i ja cu da vas tuzim,jer ja nikom ne pretim a nece ni meni niko da preti da ce me ubiti ili tako nesto . Pozdrav

Braco znaci buraz tebra buraz ako vas neko bude dirao samo se meni javite , ja cu licno da pozovem Putina da ih sve resi

Ne razumem zasto ovi random likovi odgovaraju na moju temu.
Ispricao sam mom tati sta se desilo i reko je da sacekam neki dan
Pa onda ako nastavi da mi preti da ga Tuzim.
Ovo prelazi svaku granicu…
Mislim cuo sam + da ovaj Igrac AGGRESIVAA trenira MMA KungFu itd znaci 100% slomio bi me kao tikvu ja zelim hitnu intervenciju HVALA. :frowning:

messi brate tebi je bas dosadno u zivotu a

Pozdrav,

Prijava se prihvaća i igrač će biti kažnjen, naravno po pravilima.

Temu zaključavam.

Pozdrav,

Ubacujem se u ovu temu, jer smo izdali kaznu zato što imamo definisana pravila, ali istom nismo bili zadovoljni i vodili smo posebnu diskusiju o ovom slučaju na timskom sastanku.

Ovakve pretnje, nisu obične pretnje već spadaju u sajber nasilje (cyberbullying). Detaljnije o nasilju na mrežama i zaštiti smo komentarisali u ovoj temi: Deljenje i korišćenje privatnih informacija igrača

Kako ovakve postupke najstrože osuđujemo i želimo da zaštitimo naše igrače, jer je ovo pre svega igrica i tu smo da se družimo i zabavimo, izmenićemo kaznu koju smo ovde dali na 30 dana bana, kako nam je po pravilima i dozvoljeno tačkom 6. Administracija zadržava pravo da izrekne strože ili blaže mere nego što su navedene u pravilima!

U budućim slučajevima, kojih se nadamo da neće biti, dogovor tima je da najstrožije kazni svako ponašanje igrača koje prevazilazi granice igrice. Ponavljamo, tu smo da se družimo i zabavimo, tome su ova zajednica i server namenjeni.

1 Like