Prijava Igraca 6hit, bvbs saradnja

Vaš nick: platinum983
Nick igrača koga prijavljujete: 6hit i bvbs
Razlog: Nedozvoljena Sredstva, Saradnja
Dokaz (Slika/Video): Screenshot by Lightshot , Screenshot by Lightshot
Obrazloženje: epa ovako… igrac 6hit dok sam ja kopao warp daily na prisonu u 4 ujutru je dao iteme igracu otpcode i on je otisao na alt da bi citovao i ovaj mu dao iteme da mene bije na warp daily… na mene je iskoristio hack i usao na alt acc namerno, da bi citovao XD. mozete da proverite ip adrese, ja sam 100% siguran da je to otpcode jer je bio online pa se prebacio na bvbs. evo dokaaz da nije dodat nidje u celije: Screenshot by Lightshot vec mu je 6hit prebacio iteme jer su njih 2 bili tad u to vreme online iz njihovog klana… Igraca 6hit sam takodje prijavio za hack ali sam dobio *****, pa ne znam sta ocete vise da vam snimam svaku kretnju svoju na serveru, imate gore dokaze. mozete da proverite dal mu je dao iteme i ako jeste da se obojica banuju jer je jedan na mene citovao i to rade kad nema modova u 4 ujutru. Ovo stvarno nije fer sa vase strane jer freeman likovi iskoriscavaju poziciju u ovom slucaju 6hit da bi nama unistavao igru tako sto daje iteme svom drugaru kanceru iz clana da cituje na nas… zelim da se ovo sankcionise a modovi nisu nikako fer jer ne zele da banaju igraca 6hit koji je vec reportan od strane mene za fastmine, + ova saradnja ovo je preslo svaku meru. ako necete da ga banujete kazite da se ne mucim dzabe da prijavljujem. nadam se da ce @Kamber ovo kazniti ip banom ove saradnje, bilo ih je gomilu ove sezone… ali nije bio ni 1 mod tu da gleda.
prijatno

Pozz, ti si u ovoj prijavi postavio samo dokaze da je to alt account od Honor-a, a Honor na tom accountu banovan nije. Bez dokaza da je koristio cheat, nema razloga da kaznimo igrača, jedino što možemo da uradimo jeste da ga propratimo na serveru, što ćemo i učiniti.
Žalba odbijena.
Lock.