Prijava hakera (Survival) Ime: Dead_Beach

Igrac Dead_Beach na serveru Survival je koristio neku vrstu haka. Stajao je kod spawnera farmao i bio AFK. Postoji i video dokaz za ovo.
Kratko objasnjenje:

  • Dosao sam u njegovu fakciju sa komandom /home i vidio da farma, mislio sam da me ne vidi. Mada stajao sam pred njega i nije me vidio. Udarao je sve vrijeme i kada sam uletio u njegovog igraca automatski me je ubio. Sto znaci da koristi neki autoclicker ili neku vrstu zabranjenog haka. Onda sam opet dosao i isto se desilo.
    Link: - YouTube (REZOLUCIJA CE SE POVECATI VREMENOM! DAJTE VREMENA!)
    Prijavio: Boyina
    Snimio: Boyina

Po pravilima prijavljivanja, ako kacis video na YouTube, u nazivu ne sme da ima nista vezano za Serb-Craft (pogotovu ime). Sve sto treba da pise je “Prijava” i ime igraca kojeg prijavljujes…
Lepo pise:
Ukoliko video postavljate na YouTube ili neki drugi sajt ne sme da ima ime klipa u sebi nista vezano za SERB-CRAFT vec samo Prijava igraca i njegovo ime!

Izvinjavam se. Ispravio sam. To se desilo jer sam video stavio na private i niko ga nije mogao otvoriti onda sam stavio public i zaboravio promijeniti. Sada je sve sredjeno. Da li su sada koraci ispravni i da li ste zadovoljni dokazom i da li je dokaz dovoljan?
Srdacan pozdrav.

Ne sme da se postavlja na YT

Evo link - YouTube

prodanov, hvala na odgovoru. Nazalost primam samo odgovore moderatora i lica koja su strucna za to. Ako oni kazu da ne smije kaciti na youtube ja cu skinuti bez ikakvih problema. Ovaj igrac je hakovao i ne zasluzuje da igra na serveru. Ako moderator bude imao nesto protiv prijave, izbrisacu ovaj report i opet reportati samo sto cu ovaj put staviti na forum.
Srdacan pozdrav!

[quote=“prodanov” post=62571]Ne sme da se postavlja na YT

Evo link - YouTube

Prodanov, sta lupas?! Pa kako ces drugacije da pokazes video? Nigde ne pise da ne smes da video postavis na YouTube… Pise samo da ako se postavlja na YouTube ne sme da ima nikakvih znakova da je rec o Serb-Craftu…

Kad lupne ostane ziv :slight_smile:

Ja msm da to nije hack , nego ono sa F11 pa ti samo udara

To je autoclicker.

Hvala na podrsci. Ima li jos nekih problema? Treba li jos kakvih dokaza ili je igrac banovan? Hvala na pomoci i odgovorima.
Srdacan pozdrav.

Treba dobiti ban, ostavio je autoclicker da skuplja levele… :smiley:

Pametan lik. Nije on kao oni kidovi na skypvp, covek koristi kliker u dobre svrhe. XD

Instrukcija :
Controls-botton1 u space i zaglavis space dugme da se samo klikce ne treba auto clicker.

Napisi temu po pravilima i okaci video kao dokaz.prodanov video moze da se stablja na YT nigde nepise da nesme.A hack koji je koristio je najverovatnike MobAura jer da je KillAura udarao bi i tebe…

a gde tu pise nesto vezano za serb-craft

Aki, ti ne bi bio ziv kad ne bi stavio neki glup komentar… Jer si citao prethodne komentare? Ako jesi onda definitivno samo lupas glupe komentare. Ja sam mu lepo napisao da po pravilima ne sme da ima naziv servera u imenu, i on je onda to ispravio i jos je napisao da je ispravio. NAPISAO JE!

TheBiggyBoy ovog puta se slazem sa tobom :smiley:

Za sve sada. Koji pisu. Ja vas zamoljavam da prestanete pisati. Cekam moderatora. Ako je potrebno u novom formatu uradice se i to.
Za sve one koji su izvinjavam se na rijecniku glupi i za sve one koji brane njega. Ne moze se nista zaglaviti u mis jer da se ubijaju mobovi potreban je CLICK a ne HOLD.
Srdacan pozdrav!

Joj znam ja to ,ali opet nije potreban autoclicker jer postoji drugi nacin da se zaglavi i da klikce.Inace aki za tebe ovde nije mesto gde mozes da izbacis negativnu energiju idi igraj fudbala basketa zdravije ti
Je.