Prica o Stefanu.

Pozdrav ja sam Stefan DJordjevic i danas cu vam govooriti o sebi :p.
Rodjen sam 31.12.1999. zato i jeste nick stefan3112.
Za MC sam saznao na YT-u i onda sam ja msm na 1.5 verziji poceo da igram MC.U pocetku sam igrao singleplayer i nije bilo bas tesko jer sam uvek koristio komande poput /give /gamemode /gamerule itd…Sve vise i vise kako sam provodio vremena na MC-u postajao sam i bolji i secam se da sam gradio neke mape i to su bile bas lepe gradjevine i te mape sam ubacivao na USB i cuvao bi ih xD.Onda jednog dana sam odlucio da odem na Gametracker i pogledam da li ima nekih srpskih MC servera i BOOM naisao sam na SC.To mi je ujedno i prvi server i omiljeni <3.Poceo sam da igram RolePlay i bio sam bas dobar upoznao sam neke dobre drugare ali sam i imao neprijatelje s kojima bi se svakog dana svadjao ali sve u svemu bilo je lepo igrati RP i onda jednog dana kada sam bio skeman za 400k bio sam iznerviran jako i secam se da sam ceo plot iskopao do bedrocka.Licilo je na ogroman faller xD.I kada se to dogodilo odlucio sam da vise ne igram RP i onda sam tako svrljao po serveru i trazio novu miniigru kojoj se mogu posvetiti i onda sam usao na Survival.Bili su to sve novi ljudi nisam znao bukvalno nikoga i uvek sam se nervirao kada vidim spam za /auc nisam znao kako to funkcionise tako da me je nerviralo.Skupljao sam resurce polako trazio pomoc od nekih igraca(legenda) i mahom su svi pomagali , naravno nasli su se tu neki creatori koji su me prevarili poput Martina(Zbog toga si mi enemy do kraja buahahahhah) secam se da sam usao u F koji je nosio ime Je***h(retardirano ime :D) ali bili su to dobri igraci naravno svi su prestali :/.Imao sam bas lepih uspomena te sezone i onda jednog dana kada je valjda bio neki bug sa SC poenima i onda su svima nadoknadjeni SC poeni dobio sam oko 300SC poena (tako nesto) i onda sam sve encike stavio na auc i zaradio oko 300k tada sam tako reci usao u “svet jacih igraca” do tada sam za sve SC poene kupovao Pokemon glave na Roleplay-u.xDDD.
U pocetku sam voleo da provociram igrace i kada bi me ospovali slikao bi ih i prijavio na forumu .Bio sam pocetnik :confused:
Naravno ne volim da psujem uopste i secam se da me je jednom jedan lik upitao :‘odakle si ti kad nikad ne psujes?’.xD
Na serveru sam upoznao dosta dobrih ljudi ali posebno bih izdvojio Braćalu: Honey_Badger.Znaci lik mi je bukvalno uzor.Od kada sam krenuo da igram on mi je nekako bio najjaci lik.Jedino on ima pass od mog acc-a.Cak ni moj rodjeni brat je nema xD.
TO je od prilike to…Inace volim SC kao server provodim dosta vremena na njemu trudim se da ljudi imaju dobro misljenje o meni i to 'e to.
Jedva cekam sledecu sezonu za nove avanture i epic momente.
POY.
<3

Sedi 5. :cheer:

Ti si ko ja xD
Extra sastavljeno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Lepo napisano.

Lepo napisano :slight_smile:
Nikada te nisam pitao od kad si poceo igrati na SC-u.

Lepo napisano. :slight_smile:

Lepo.

Lepa prica visperni decace :side:

Dobar…

Dobra prica.

Drago mi je ja se zovem Petar

[quote=“triceps123” post=184540]Drago mi je ja se zovem Petar[/quote]Jovan, drago mi je

Sent from my 4047X using Tapatalk