Prica o meni

Da dugo je bilo od kad je serb-craft otvoren ja sam prvi put usao na 1.8 i da bilo mi je super imalo je mnogo igara i drugara a najjbolja igra je bila Bridges kada sam najvise igrao serb-craft je bilo na verziji 1.10 da najvise sam voleo da igram Bridges tad nista drugo nisam svaki dan malo sam zakasnio ali zelim srecan rodjendan serb-craft-u i celom timu! da bog da postojao ovaj server do 2030 i vise serb-craft mi je bio najomiljeniji server nista drugo nisam igrao a mc sam poceo od 1.0 tada mi je ujka pokazao i svidela mi se igrica i svaki dan sam je igrao do sada.

Gg

[quote=“MrHenryy” post=196655]Da dugo je bilo od kad je serb-craft otvoren ja sam prvi put usao na 1.8 i da bilo mi je super imalo je mnogo igara i drugara a najjbolja igra je bila Bridges kada sam najvise igrao serb-craft je bilo na verziji 1.10 da najvise sam voleo da igram Bridges tad nista drugo nisam svaki dan malo sam zakasnio ali zelim srecan rodjendan serb-craft-u i celom timu! da bog da postojao ovaj server do 2030 i vise serb-craft mi je bio najomiljeniji server nista drugo nisam igrao a mc sam poceo od 1.0 tada mi je ujka pokazao i svidela mi se igrica i svaki dan sam je igrao do sada.[/quote]Igraš još?
Nisam baš skontao.

Bas me briga sta si ti skontao ili nisi :slight_smile:

najs najs

Jeste najs Gg