Prica o meni i SERB-CRAFTu

Bila je to 2013., kao i svaka druga godina.Ja kao i velika vecina pocetnika u Minecraftu nisam u pocetku znao kako da odem na neki server, pa sam zato igrao singleplayer.Probavao sam godinu dana, svaki dan sam sam pokusavao da odem na neki server, ali ono nece pa nece.Bio je to septembar-oktobar 2014., kada sam polako poceo da kapiram kako to ide.Otisao sam na GameTracker i gledao srpske Minecraft servere; prvi koji mi je zapao za oko bio je SERB-CRAFT.Odma sam kopirao IP i upalio Minecraft, dodao sam SERB-CRAFT kao prvi i jedini server u listu servera, usao sam na njega, ali je trazilo register, ja nisam znao sta treba da radim pa sam lupetao sta sam stigao.Iznervirao sam se i sutradan sam otisao u skolu, rekao sam drugovima da sam poceo da igram Minecraft i da ako hoce da igramo zajedno, ali da mi pomognu kako da odem na neki server.Medjutim niko nije znao kako sem jednog mog druga (veliki pozdrav ako citas :lol: ).Moj drug VS pomogao mi je i rekao mi je:"Kada udjes na server kucas /register i dva puta uneses istu rec kako bi se registrovao.Otisao sam na SERB-CRAFT i bio sam PRESRECAN, kao nikad do tad.Poceo sam igrati na SERBu negde u oktobru-novembru 2014.Usao sam na server pod nazivom “Joco123”, kada sam usao prvi podserver koji mi je zapao pod oko bio je Rol3Play.Usao sam na njega i zatrazio pomoc od drugih igraca da mi kazu kako se igra, ali niko se nije odazivao pa sam morao sam da se snadjem.Otisao sam na /warp infocentar i citao sta treba da radim.To je tada jos bila stara 1.8 verzija, kada je bio jedan rudnik koji se resetovao svakih 10-20min, jedina stvar koja je bila retka i koju si mogao prodati iz njega bio je emerald.Emerald je nosio 50$, a i zbog malih para sto je nosio u to vreme kada imas 7k na serveru ili vise, ti si bio B O G.Poceo sam igrati i igrao sam sam.Jedino sto si mogao naci u rudniku bili su retki emeraldi,wood,stone i mislim da je takodje bio gravel.Neko vreme sam trcao po tudjim plotovima i razgledao ih, dok nisam znao sta treba raditi.Posle jednog dana pitao sam kako da napravim kucu i kako da gradim, rekli su mi da kucam /plot auto , ja sam ukucao kao sto su mi rekli i zahvalio se.Imao sam na plotu ogromnu lepu drvenu kucu.Gledao sam kako drugi igraci imaju skinove, a ja sam bio Alex tada.Upoznao sam jednog lika, koji mi je dao account pod nazivom “Enderdragon475” i lozinku od accounta, postao sam drug sa tim igracom ali je on kasnije leftovao server pa ga nisam vise nikad video.To je bilo vreme kada sam upoznao Cherry2,lukaibobi,Dark_Angel_MKD,RWR_SERBIA i RWR.Igrali smo duze vreme kada sam upoznao IWantCookie,Cassie_Willow i jos neke.Jednom sam presao na SkyPvP gde sam upoznao GreenLionHD,Vuzimir,DeXa00,IiDGames,BlackMamba ili BlackCobra,RaCa1234 i ostalu ekipu sa kojima sam timovao.Igrao sam duze vremena gde sam upoznao Korinu, ExpelledMystery i druge.Posle globala upoznao sam igrace Martin_BR,jednu Nataliju,Bojanu i Ivanu,Milan95,SerbskoDete,Jovan_Cparty,xkokosxproo,tinydonut,TheDuliX,xoxoxo,Arctioss,CRY_GAMING,Criselda i jos neke.Bio je to update kada su dodani rankovi i vise rudnika na RolePlay, sezona posle te ja mislim, ili je to bila ta sezona.Nakon godinu dana igre na SERB-CRAFTu, oktobar 2015., poceli su me zanimati premium serveri i kako drugi igraci igraju na tim vecim serverima.Otisao sam kod ujaka i zajedno smo kupili od Mojanga premium na kojem sam se zvao Jokii_x3.Tada je jos bio 20e, igrao sam duze vreme na jednom premium serveru, gde sam sreo jednu drugaricu sa Serba.Pricali smo neke vreme dok ja nisam otisao u skolu.Hvalio sam se po skoli sto sam jedini sa original premiumom (a i sada sam), drugovi su se onako zadivili zacudili i bukvalno su svi u razredu me gledali kao Boga, jer su svi igrali Minecraft.Posle duzeg vremena igranja na premium serverima vratio sam se SERB-CRAFTu.Tada sam upoznao Danger_Wolf (koji vise ne igra na SERBu, sada je drugi lik pod tim nickom), zajedno smo gradili neke zajebancije po plotovima jer smo bili tadasnji Wandmani, a Wandman je sada na RolePlay-u zamenjen Biznismenom, isli smo po plotovima i pravili drugima kuce, wandovima pravili neke skulpture itd.Bio je global restart, ulaz u 2016., kada sam ja promenio nick sa premiuma na SkeletonJack__, bili su dodani Global rankovi, SCPro,SCMvP,SCMaster.Ja sam imao u svom steku dosta para ustedjeno pa sam rekao tati hajdemo do poste, otisli smo u postu i kupili smo SCMastera nakon 1-2 dana sto je izasao.Bio sam prvi SCMaster na serveru, i svi su bili dobri prema meni i kada sam imao i kada nisam imao rank, vecina me njih pamti kao SkeletonJack__, jer sam tada upoznao dosta novih igraca.Poceo sam igrati vanillu gde sam upoznao Ewaaan(Uketaa),MrkyBoy, kasnije sam posle globala upoznao i raptin10,ukusto,TheGosple,Lemi_Okrob,Vukodlak85674(isli su brojevi nesto tako ali ih se ne secam).Pocetkom leta 2016. change sam opet naziv na ImAnAlbatraoZZ, upoznao sam na SkyWarsu jednu Ivanu i Laru, ne secam im se nicka,Marijan_Ofanziva,Sunny_2,Itz_Viki_xD.Ta Ivana je otvorila njenu Vanillu gde smo igrali ja,ona,Masa,Lara,Marijan_Ofanziva,Sunny_2,Itz_Viki_xD i kasnije su se pridruzili jos neki.Posle leta 2016. bio je global, e sad se ne secam da li sam uopste igrao tu zimu ali ja mislim da nisam.Pocetkom januara 2017. posle globala ponovo sam se vratio na SERB, tada sam igrao sa Arctioss,xoxoxo,xkokosxproo,CRY_GAMING,SnekPRO,Legija,Jovana_Killer,lera,Princess_Eda kopali smo ko crnci da bi stigli do zadnjeg ranka H na RolePlayu.U martu smo se svi raspali i prekino sam igrati minecraft sve do avgusta.U avgustu 2017. bio sam samo na SkyWars, ali sam i tada prestao, usao sam mozda par puta u septembru-oktobru cisto da vidim kako server stoji.Nisam naveo, ujanuaru 2017. sam se prebacio na survival i bio u factionsu sa superwoman01,MCM5 i ostalima.U decembru sam poceo da igram sve do 12. decembra, tada sam PONOVO prestao i nisam igrao do globala, posle globala usao sam na server i zvanicno se vratio SCu, i upravo sam danas kupio rank Builder na RolePlayu.Sada, posle globala upoznao sam dosta novih igraca kao sto su xFynce,FalleNzZ,GaStroXx,MajaPurple,Bella_XD,allegra,PrtiBeeGee,GabrielBBG, i vecinu drugih.I nadam se da ce SERB zauvek ostati ziv, da nece umreti i da ce se prosiriti ekonomija i da nas ima jos vise, ipak smo mi najveci najbolji Balkanski server, a i po meni najbolji u svetu:lol: .OGROMNO hvala vlasnicima Manic12,Batica , i ostalim moderatorima koji drze server i odrzavaju ga u radu i zivotu.
OGROMAN pozdrav za sve moderatore,vlasnike, za sve iz staff teama, i za sve moje prijatelje koje nisam i koje jesam naveo.
HVALA VAM STO POSTOJITE!!!:slight_smile: :slight_smile: :lol:

Mene si upoznao na RP. Napravio sam plot preko puta tvog i napravio jos 5-6 acc i spojio.

Znam

Zaboravio si mene.
-martin2003 xd

OO Martine, pisao sam jedno 40min od prilike, zuriosm nisam se svih setio

Danger igra na sc I dan danas, sa njim Sam na Skype cesto igramo lola.

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Javi mi se brt da se cujemo kao u stara dobra vremena :slight_smile:

Extra prica :smiley:
Ja sam tebe znao na RolePlay al se mozda ne secas :wink:

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Vukodlak5235 :slight_smile: