Predlozi za /RolePlay

Pozdrav dosao sam malo porazgovarati sa vama u vezi /roleplaya igram ga vec duze vreme i par sezona pa sam odlucio da napisem jednu temu da dam znak modovima i vlasnicima servera sta treba promeniti na njemu i kako teze dobiti stavari sto su ustavarnosti jace.

(1)Povecanje cena na komandi (shop) za eff7 da se teze dobija.
(2)Povecanje rudnika A.B.C.D.E.F.G.H. pa npr:X Q to da bude za diktatore a u rudnicima nether rude koje takodje vise kostaju nego G lupam 22k je iz G tako da ovde moze doci 30k ili 25k sve zavisi.
(3)Izbaciti ender portal posto samo rankovi mogu ici a kada je neko beskucnik ili naseljenika ne moze taj rank ili dostignuce nalazi se na Predsednika sto kosta 600k za to vreme rankeri ce odma priv global uzimati diamond.
(4)Postaviti komandu (autosmelt) na pocetku D rudnika sto znaci Upravnika a ne na Akademika sto kosta 450.000 jel tada nije potreban.
-------To bi bilo to od mene i sta zapravo se meni nije svidjalo pa sam vam dao malo lakse primere kako bih u ostalom trebao izgledati /roleplay ne radim ovo iz ljubomore ili bilo cega vec da vam dam do znanja da se ne moze doci lako do diktatora.Hvala i veliki pozdrav. :wink: