Predlozi - Vanilla

Ne slažem se da se dozvole prankovi jer je glupo

Ako je ovo prava vanila “Mod” Tu ne postoji.[/quote]
Pa za njih postoji ja ih dozivljavam kao obicne igrace nisu nes posebni, vooovvvv imaju mod strasno… -.- (ali da ovo ti vise nije vanilla)

Ne znam kako mislite da igrači saznaju za vaš event ukoliko ih ja ne obavestim putem scoreboarda/fb grupe/foruma. Ukoliko ste sposobni da obavestite sve igrače za vaš event, onda vam ja ni ne trebam :slight_smile:
Ako mislite da Moderator na Vanilli ne treba da postoji, ne znam ko će vam vraćati stvari ako vam neko ukrade ili ko će banovati igrača koji vas je ubio :wink:

Zašto se uopšte polemiše o ovako nebitnoj temi…?

Sent from my Huawei Honor 10 using Tapatalk

Joojjj DJFantom sto se mene tice nemorate ali to znaci da i vas mogu ubijat i krasti tako da bolje cuti :confused: a nesmijete si vracat stvari ako tak oces igrat posteno… a i ako ne zelis banovati imat ces 10000 smrti ali sta ces. Joooojjjj mi mozemo bez toga ali ti ne hahaha :") ti nemozes biti ni sec bez gm 1 ali necemo sada o tome… a sada tvoj omiljeni dio Eventiii sto se toga tice… to je zapravo najjlakse kao prvo ne treba nam tvoja pomoc to je sigurno <3 a ovo kako cemo obavestiti a to najjlakse nemoze biti teze :") (Znam kak ali nema svrhe da ti kazem jer tak tak ce postojati mod na vanili to sto ti govoris je jako smesno smijem se cijelo vrijeme :") manic nece maknut mod na vanili iako bi ja to voljela aliii sta ces…) Cao DJFantom :smiley: nadam se da neces lock temuu nek odgovoriti :’)

daj vise odjebi, neces im ti reci sta ce i kako ce da rade

Pa i ne govorim ali ako misle bez komanda onda nesmiju ni sebi pomoci hahaha