Predlozi - Vanilla

1:Vratiti obican svet, jel je custom malo glupo, ima predobrih projekta koje bih mogao napraviti da je obican svet.
2:Dodati da svaki igrac na srw ima svoj posao ( Postar, Predsednik Grada itd itd…)
3:Dodati SERB-CRAFT Novine na Vanili, i njih ce postar svima da raznosi.
4:Staviti posao “Bankar” Koji ce placati dmd-ovima ili nekim drugim rudama poslove.(Naravno ne daje on svoje rude, nego sve sto se proda u prodavnicama npr, od toga 1 dmd ili bilo koja rude ode u kasu Banke. (Kao PDV u Srbiji)
Za ove poslove ne mislim da stavite i da u zagradi pise ono kao poslovi na RP
Example: (Direktor) SuchADope ,ne tako nego da bukvalno bude obicno.
5:Vratiti stari chat, znaci da ne pise ono SC u zagradi i to, da chat bude kao da igrate singeplayer.
6: Da evente ne prave moderatori nego igraci.
7:Da se dozvole prankovi. Posto je dosadno ako se neko ne prenka na vanili…

ne slazem se

Slažem se , a pogotovo za to da se sledeće sezone ne stavlja custom svet.

Sent from my Huawei Honor 10 using Tapatalk

Slazem se, ali ovaj 7. Predlog ako to napravis i ne svidi joj/mu se onda moras sve vratit na mjesto…

Slazem se za sve kao i Stefan pogotovo za custom svet, da vrate obicni jer je ovo glupo . .
To za novine i banku mi zanimljivo zvuci.
Poslovi svakako NE jer bi izgubila vanilla svoj naziv,naime postalo bi koliko toliko “modovano” :slight_smile:
“Da evente prave igraci” : Svakako, slazem se ali i da ima i evenata u kojima bi modovi bili sudije :slight_smile:
Sad, nisam stari igrac vanille ali svakoko se slazem za taj chat kao u singleplayer :slight_smile:
Dobri predlozi :smiley:

Nisi me dobro razumeo , “Poslove” ne biramo mi, nego pretsednik grada koji ce biti izabran od igraca. I naravno nece sam igrac da bira sta ce da radi od tih poslova nego ce to pretsednik uraditi.

Takodje za to 7. ne mislim na prankove da mu sad sjebes kucu ili tako nesto, Ne nego ovako prenkovi da ih malo zajebavas da ih udaras dok si invis ili tako nesto.

up

Hvala na izdvojenom vremenu za pisanje ovih predloga.

1. Oko ovoga igraci imaju podeljeno mišljenje: neki žele custom svet sledeće sezone, dok neki žele običan svet. Zbog ovoga će se pred sledeći restart Vanille napraviti glasanje za svet.
    2, 3, 4. Koliko sam te ja shvatio, ne tražiš ubacivanja plugina za poslove i novine već da sve idalje bude Vanilla. Ove ideje sam ja dugo imao u glavi i pokušavao sam da ih uvedem na Vanillu, ali mi nije uspevalo. Biće super ukoliko ove stvari budemo ubacili sledeće sezone, ali ne znam koliko će igrača biti za to i koliko će njih učestvovati u tome.
  2. Razmislićemo o ovom predlogu.
  3. Ovo svakako dolazi u obzir. Igrač se može dogovoriti sa moderatorom da napravi event. U tom slučaju igrač će sam morati da nabavi materijale za izgradnju eventa, kao i nagrade za taj event.
  4. Ovaj predlog se definitivno neće usvojiti. Neki igrači jednostavno ne vole da budu prankovani i vi njih sa tim prankom ometate.

Potrudio sam se da ti na najbolji mogući način objasnim zašto neki predlozi ne mogu biti usvojeni.
Još jednom ti puno hvala na izdvojenom vremenu.
Ostaviću temu otključanom da bi i ostali igrači mogli da iznesu svoje mišljenje.

1. Definitivno treba vratiti običan svet jer ovaj trenutni ima par grešaka koji otežavaju igru
  2. Da ako se lepo organizujemo i ako će svako raditi svoj posao
  3. Ovo je već isfurana stvar
  4. Ne znam
  5. Da
  6. Da
  7. Ne

Ne slazem se
Ovo sto si naveo je bolja kopija rp-a
Vanilu ostavite
Treba vam barem jedan pod server
Koji je kao obican mc world

[quote=“SuchHybrid_” post=204389]Ne slazem se
Ovo sto si naveo je bolja kopija rp-a
Vanilu ostavite
Treba vam barem jedan pod server
Koji je kao obican mc world[/quote]

Vidim da nisi gledao nikad pre VANILU. Mislio sam bez ikakvog plugina bez icega znaci samo da se igraci dogovore ko ce biti predsednik,a predsednik ce ostalo reci.

[quote=“DJFantom” post=204364]Hvala na izdvojenom vremenu za pisanje ovih predloga.

1. Oko ovoga igraci imaju podeljeno mišljenje: neki žele custom svet sledeće sezone, dok neki žele običan svet. Zbog ovoga će se pred sledeći restart Vanille napraviti glasanje za svet.
    2, 3, 4. Koliko sam te ja shvatio, ne tražiš ubacivanja plugina za poslove i novine već da sve idalje bude Vanilla. Ove ideje sam ja dugo imao u glavi i pokušavao sam da ih uvedem na Vanillu, ali mi nije uspevalo. Biće super ukoliko ove stvari budemo ubacili sledeće sezone, ali ne znam koliko će igrača biti za to i koliko će njih učestvovati u tome.
  2. Razmislićemo o ovom predlogu.
  3. Ovo svakako dolazi u obzir. Igrač se može dogovoriti sa moderatorom da napravi event. U tom slučaju igrač će sam morati da nabavi materijale za izgradnju eventa, kao i nagrade za taj event.
  4. Ovaj predlog se definitivno neće usvojiti. Neki igrači jednostavno ne vole da budu prankovani i vi njih sa tim prankom ometate.

Potrudio sam se da ti na najbolji mogući način objasnim zašto neki predlozi ne mogu biti usvojeni.
Još jednom ti puno hvala na izdvojenom vremenu.
Ostaviću temu otključanom da bi i ostali igrači mogli da iznesu svoje mišljenje.[/quote]

Bas to, bez ikakvih plugina da bude. Dogovore se igraci na pocetku i taj igrac bude predsednik, a ako on ne radi svoj posao mi se pobunimo i sklonimo ga sa prestola :smiley: Sala mala. I ako mozete skloniti da GLOBAL Rankovi (ScMvP, Sc pro i ostalo da nemaju pristup vanili, posto se dosta puta desavalo da ljudi ulecu na vanilu sa tim rankovima i kradu svima. I da se za kradju dobija perma odma, jedino ako stavi na sign da je uzeo to i to i da se vratiti tad i tad. Ako ne vrati dobija ban. Mozda si gledao nekad HCL ako nisi pogledaj, tako bi bilo najbolje da se napravi vanila.

[quote=“BaneBoBan” post=204384]1. Definitivno treba vratiti običan svet jer ovaj trenutni ima par grešaka koji otežavaju igru
4. Ne znam
5. Da
6. Da
7. Ne[/quote]

Hvala ! Inace novine nece postojati na celom serbu, nego samo na vanili.

[quote=“SuchADope_” post=204392][quote=“BaneBoBan” post=204384]1. Definitivno treba vratiti običan svet jer ovaj trenutni ima par grešaka koji otežavaju igru
4. Ne znam
5. Da
6. Da
7. Ne[/quote]

Hvala ! Inace novine nece postojati na celom serbu, nego samo na vanili.[/quote]Sta se ti razumes u vanili, do juce si skypvp tryhardao

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

DJFantom kazes na 6. Predlogu “ovo svakako dolazi u obzir” i onda kazes da se igrac moze dogovoriti s moderatorom da napravi event hahahahahaha. Pa jel smije igrac raditi event ili treba dopustenje moda :")

Ako je ovo prava vanila “Mod” Tu ne postoji.

Up

[quote=“SuchADope_” post=204438]Up[/quote]Sta spamujes

[quote=“SpartanFTW” post=204439][quote=“SuchADope_” post=204438]Up[/quote]Sta spamujes

Sent from my T1 Plus using Tapatalk[/quote]

Ne znas ni zasta se pise Up Nemoj srati mnogo.

[quote=“SuchADope_” post=204440][quote=“SpartanFTW” post=204439][quote=“SuchADope_” post=204438]Up[/quote]Sta spamujes

Sent from my T1 Plus using Tapatalk[/quote]

Ne znas ni zasta se pise Up Nemoj srati mnogo.[/quote]Bezi bre