Predlog

Pa kako sto znate na RolePlay nije moguce izgubiti pare, tacnije vi nemate pvp ili potove i to. Ali mozete da ubacite kao Tax (taksa) na svaki /sell da se uzima po % od sella. Ali tu jedini problem je kod nove igrace jer ce oni teze da se rupaju. Ako se moze ubaciit to da bude fazon nakon Umetnika ili slicno. Ili ubacite da se plot mora rentati kao celije na SPR. Ili fazon da moras da rentas rudnik da bi uso unutra nmpj. Ali napravite neki nacin da se gube pare jer proslu sezonu imali su igraic po 100mil +. - Shaqiri

Glup predlog nosonja

Nista od ovih predloga nema smisla jednostavno taj lik sto je imao 100m je imao 10m blokova pa vi vidite kolko je to vremena kopanja 1 taxa jednostavno nema poente da se ubaci to isto vazi i za ostalo

Pa koa je fora RP, - simulacija pravog zivota. Zato je i tesko se rankupati na pocetak.
Ja sad neznam koliko ti imas godine ali siguran sam da neko od tovih kuci placa racune. Tako i da bude na srp da placas Tax kao drzavu.

Koja je onda fora prisona ? ici na kothove irl ? jednostavno… pisao sam ja vec teme o tome i dodavanju novih stvari iz pravog zivota al ne vredi jer ih bas briga da to naprave eto ti rudnik i to je to kopaj. pravio sam temu o vracanju poslova al je bila uzaludna

Ne slazem se, vec je dovoljno tesko da dodjes do Tajkuna

Hvala na predlogu.

Imaćemo ga u obziru u izradi sledeće sezone.