Predlog za Prison - Pvp / rudnik

Moja preporuka je kao i sto bi dosta igraca trazilo da vrate “PVPRudnik” I “Daily” Jer bi restart rudnika imao malo vecu vrednost i bilo bi vise pvpa. Tojetst nadam se nece biti vode okolo
jer ce svi bezati u vodu i nece biti zanimljivo kao pre mozda da sa 1 strane pvprudnika ali daily da bude na malo vecoj povrsini da bi bilo pvpa. hvala <3

5 Likes

Slazem se imalo bi vise igraca.

ovo bi iskreno bilo do jaja, najvise pvpja se desava na pvp/daily rudnicima. Bilo bi strava da ih vratite, hvala unapred!

Slazem se pvp ne bi bio samo na kothovima,vec i na pvp rudnik de mogu da ubijem Torque-a

Ocemo PVP Rudnik Nazad!!!

Ovo je za vas gospodine @Kamber

Što se mene tiče možemo da vratimo PvP rudnik. Trenutno nema nigdje mjesta na mapi da se doda PvP Rudnik tako da će morati sigurno da bude neko ostrvo, ili da bude poseban svijet što ne bi išlo nikako sa ovim konceptom Prison-a.

Da li bi neko mogao napisati otp veličina koja je bila i koliki je bio reset timer.

Precizne informacije imam kod kuće u fajlovima, tako da bi dobro došle neke otp brojke da vidimo da što prije to isklesamo na Prisonu.

moze da bude ostrvo, i da bude rudnik da moze da se izvuce 150k iz njega max i restart svakih 4-8 sati, svi ce koristi restartrunika ko pre i bice dosta pvpa to je glavna stvar, i sto se tice velicine ostrva nemojte da bude kao prosle sezone daily, jer bio rudnik maltene i voda okolo bas je malo bilo a , velicina rudnika kao rudnika, da bude sirok al da ne bude kao dubok mnogo da bi moglo da se izadje iz njega. ako neko misli drugacije moze da odgovori na ovo moje. edit: da bude povezan sa glvanim ostrvom, da bude instantmine kao pre.

Od proslih sezona pvp rudnik ceo na x2 je bio 120k, ali sada su veci rudnici pa bi mogao da produzis pvp da se 200k dobija od celog

ma na normalno da bude 200k da bude malo veci rudnik a na x2 da bude 400k ili 350k na xx2 a na ovo 175k