Predlog za Prison podserver [JAKO KORISNO]

Pozdrav, igram prison dugi niz godina, poceo sam cak od 2016 godine i znam kako sta fukcionise.
Ono sto ja predlazem jeste da se ubaci ono sto je bilo na factionsu pre par sezona, kada ubijete lika imate odredjeni cooldown tipa 15 sekundi da lootate iteme. Generalno prison kada nema kothova pvp je na /warp anvil i ima dosta likova koji samo trce i kradu iteme kada bi ovo ubacili niko ne bi mogao da krade, ja se potrudim da ubijem lika dodje neki no armor i uzme sve nigde smisla, ovo je jedan od najboljih ikad predloga sto se tice prisona, ako vam se svidi ubacite to.

11 Likes

slazem se skroz sa ovim

2 Likes

slazem se skroz sa madexom koji se slaze sa ovim

1 Like

Svidja mi se predlog i slazem se da se to doda. Puno igraca kao sto su no armori i botovi stoje pored i cekaju da umre neko sa armorom da bi uzeli nesto.

Nije losa ideja slazem se.

Ovo nije jedan od najboljih predloga ikad na prisonu nego na celom svetu!!Genijalan predlog svaka cast!!Nagrada za gospodina…

1 Like

Veoma koristan predlog desava mi se jako cesto da mi ukradu iteme random likovi

Losa ideja necu moci krasti iteme
xD

1 Like

Potrudi se svi kao mi da ubijes nekog i zasluzno dobijes te iteme!!

Slazem se i ja sam predlagao!

los predlog :-1:

2 Likes

Ovaj predlog je los jer bi samim time igraci sa kb2 kb-ali lika koji je dropao nekoga(djav0li FAX) Jako losa tema

Pa normalno Chokly randomi poput tebe nikog ne dropaju samo trce po iteme zato i kazes da je los, srdacan pozdrav.

Bukvalno murske…

Znamo da tebi ne odgovara ovaj predlog jer nikad nikog nisi ubio pa nemas problem s tim

Slazem se sa ovim mladim covekom uvezi teme na prison podserveru.

Slazem se jer ne bi se skupljalo mnogo igraca, bio bi veci fps a plus bih ja dobio iteme.

slazem se sa Kosom koji se slozio sa Madexom koji se slozio za ovu temu

slazem se sa temu al msm da ne moze to da se ubaci posto je to factions plugin koji ide sa ostalim pluginima ako znate na sta mislim

Da napomenem samo uz ovu temu, prison podserver je na verizji 1.16.5 pickup itema ne funkcionira kao na 1.8 onaj ko je najduze na srw kupi sve itema sa poda, odnosno ako neko radi Drop Party onaj ko pokupi 1. item kupi sve uopste nije random ko pokupi tako da ono, ovo bi bas bilo top da se ubaci sto sam predlozio :slight_smile: