Predlog za novi GR

Pozdrav juce je na RP serveru bio NoName ili kako li se zvase, pitani su igraci za predloge za novi gr i neke stvari koje bi mozda bile zanimljive… Ja sam dao dosta predloga napisacu ih i ovde da se ne zaboravi a mozda ce vam i koristiti. Inace ja sam OgiGogiRuma
Posto na serveru ima radnja samo kopanja a RP znaci role Play ili simulacija stvarnog zivota i neke radnje koje imaju u realnom zivotu…
ja sam predlozio recimo da se dodaju neki novi poslovi, na primer
Drvoseca da se napravi neka suma i pici misko, seci koliko oces samim tim izbaciti drva iz rudnika. moglo bi se svasta raditi na osnovi tog polsa recimo pravljenje namestaja oruzija orudja… opcija je mnogo
Farmer gde bi igraci uzgajali zivotinje koje naravno daju meso kozu, meso za hranu prodavati igracima ili napraviti pijacu gde se moze to prodavati, zbog ovoga ukinuti heal i ono da se besplatno hrana napuni jer to nije rp
dalje Poljoprivrednik koji sadi i zna se proizvodi hranu koja zna se cemu sluzi…
Kontrolor koji nadgleda rudnike da ne rovare ljudi i da ima pravo da im da neki vid kazne, primer 5 tiketa zabrana 1 dan kopanja u tom rudniku ili neka mala novcana kazna
Predlog da se zabrani trep jer to obicno novi igraci nasedaju pa i ako nesto dobiju od drugih igraca tu brzo izgube… za njih bi napravio isto 3 opomene i nekako ih kazniti staviti pored imena iznad glave traper ili prevarant…
dale imam predlog posto mnogi diskutuju da se zabrani bedrock… po meni to je ok er to su igraci platili kao i sto placaju te rankove na vasem serveru i to je neki vid VIP i normalno je cak i u realnom svetu da za novac mozes imati neke povlastice :smiley:
Ukoliko vam se svideo neki od mojih predloga drao mi je imam jos tako ponesto za kasti ali da ne duzim. inace Igra ima toliko mogucnosti da bi se moglo svasta napraviti

Pozdrav, dobrodošao na SC forum!
Veliko ti hvala što si izdvojio vreme i predložio kako da unapredimo RP za GR. Ukoliko dobiješ još ideja u budućnosti, obavezno nam piši ovde na forumu.

Uživaj u ostatku igre!