Predlog SkyPvP

Skypvp kao sto vecina vidi ima 0 igraca konstantno od pocetka sezone, evo vec deveti dan sezone, smatram da je glavni razlog za to ubacivanje 1.8 verzije, ako su vec igraci trazili 1.8 zasto ne igraju skypvp, ranije kad je skypvp bio 1.13.2 i ostali pod srw, bilo je shvatljivo vecina igra Prison/factions pa manje njih igra skypvp, ali nije bila situacija da taj pod srw ima konstantno 0 igraca, prosle sezone je skypvp bio 1.13.2 bilo je manje igraca nego na prison i factions, ali opet je tu bilo po 20-25 igraca, sad ima 0 od pocetka sezone, eventualno kad se openao je imao 10 igraca koji su otisli pvp jednu noc i od tad vise ne igraju taj pod srw. Dok vec nije kasno i dok nije dosta proslo od global restarta vratite 1.13.2 bar ce biti igraca, dosta stvari ste promenili zbog 1.8 neke mogu da ostane neke naravno moraju da se vrate kako bi bile prilagodjene za 1.13.2 pvp, jer je glupo da pod srw koji je nekad bio medju najigranijim pod serverima sad ima 0 igraca.

mislim da nije do verzije, vec modovima uopste nije stalo do skypvpa, ne prave nikakve evente i nece da banuju za autoclicker iako prijavis likove 5 puta
bude po 5 igraca najvise i vecina koristi kliker

Trenutno mislim da nema ni jedan mod koji je zaduzen za skypvp a da je veci od trial moderatora, Smoke je bio i on vise nije moderator, samirs je tu koliko znam ali on sa trial koliko znam ne moze nista da radi.

[quote=“BABYLOVES post=278852 userid=19146”]Trenutno mislim da nema ni jedan mod koji je zaduzen za skypvp a da je veci od trial moderatora, Smoke je bio i on vise nije moderator, samirs je tu koliko znam ali on sa trial koliko znam ne moze nista da radi.

amel taksista bi ih pofato sve
[/quote]

pofatao bi ih i onaj pekar i hana kafanska plesacica :smiley:

Al Amel najbolje hvata, steta sto nece niko kod njega jer smrdi na ribu

Ibrahim otiso u trajni afk

“Ja imam 25 godina i vas me sin vredja po nacionalnoj osnovi” obojica iste vere :stuck_out_tongue: vidi se da si glupan posrani bez 2 grama mozga

Lazes po srw kako ti neko pise sestri i salje joj kurceve na insta da bi ti neko poverovao i da se neko sazali na tebe pih zalosti

Pozdrav,
Obrisani su odgovori od igrača BABYLOVES i ronisjo jer se ne tiču teme!

Što se tiče vraćanja verzije to ove sezone nije moguće, jer je sad kasno da se menja kompletan podserver i prebacuje na drugu verziju.

Što se tiče broja igrača to apsolutno nije do nas, igrači su tražili 1.8 verziju to su i dobili, tražili su novu mapu i to su dobili, nadamo se da će zainteresovanost za SkyPvP porasti jer se sam podserver nije toliko igrao u početku i u prethodnim sezonama.

Što se tiče evenata, jos je rano za iste tek što je krenuo global, ali vam mogu potvrditi da ćemo uskoro krenuti sa istima, biće mnogo zabave i druženja, Pozdrav!

Lock.