POMOC !!!

Nzm sta da radim,ne radi mi kuler na kompu…Trenutno sam na safe modu i jedva sam usao na serbovu stranicu,ostalo nista nmg.Kada pokrenem windows na normal mode sve ide lepo do pri kraju kada pise welcome(ako znate na sta mislim),posle toga ekran pocrni i tako ostane…Moze li mi neko reci sta da radim ?

DeXa00,pazljivo me slusaj.Idi ti na taj safe mode.Ides Windows Defender.Ides Scan Now.Kada se zavrsi scan idi na normal windows.Ako ti to neradi onda re install ceo windols…

Isto se meni desilo, isto skrozzz, morao sam re-install windows

Vratio se red <3

jao…

Wasdas verovatno cu to i uraditi,a sto se tice tebe RED,nemam onaj windows defender…

Jebiga.Kada popravis komp instaliraj to odma…

Naso si di ces trazit pomoc…

Ovde pomoc neces naci idi pitaj Cileta na stranici srpski turorijali tamo su svi strucnjaci za kompove :slight_smile:

Veruj mi, nosio sam u servis da mi poprave to jer sam nisam nasao resenje, a i oni su ga re-install tako da…

Wasdas poslusacu te :smiley:

Ili mozda oni nisu znali za neko resenje koje postoji pa su to uradili… Govorim ti moje iskustvo nemoj ja ness da ispadnem kriv ahhaaahh

Ma opusteno :smiley:

Jedino me zeza to sto ne verujem da cu ovo resiti do GR…

Wasdas ni tebi se nije okretao kuler ?

Laptop imam xD Krene da se upali ide ono crno i samo prestane animacija i izgasi se unutra sve

Ja bih to lagano resio da mogu da ga uzmem u ruke i procackam ali ovako napamet nmg . Odnesi u servis.

Hahaha ja kad ne bi radio bacio bi ga kroz prozor.
Ovako mi radi komp ko masina nema brige xD

Marecar12 vazi xD

Samo Originalan Windows 7 CD i ponovo ga pokrenes i bice sve u redu :smiley: