Pomoc ko se razume

E ovako planiram da kupim laptop da bih normalno igrao na serbu. Do daljnjeg necu igrati jer sam razbio komp iz njega koji je bio jako star i los. Neka i ne zalim ala, moze neko da kaze sta da uzmem za bolji FPS vise rama memorija ili sta vec sta daje bolji fps u igricama a naročito u MC.

Neki mod ili neko ozbiljno ljudsko biće?

Kupis komp za 300e i gotovo

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Sasvim dovoljno ti je 4gb rama, neka osrednja grafička i procesor.

Evo ti jedna tema sa foruma kako da poboljšaš fps: https://www.serb-craft.com/forum/tutorijali/40099-kako-povecati-fps-u-minecraftu

Meni je ovo pomoglo.

Možda mogu da pomognem, ali mi je važno koji je budžet pa da se vidi nešto i da li si za polovno, novo, više za laptop ili kompjuter?

Preporucujem ti da uzmes komp, laptop retko koristi za igrice.
Ukoliko uzimas neki laptop,uzmi neki gamerski kao sto su one ASUS Republic of Gamers, ali ne preporucujem t,i iz razloga jer su mnogo skupe.

Ukoliko ti je samo za mc, mozes uzeti neki od 300 do 400 eura. (kompjuter)

Hvala Martine na savjet
Ps GanqMember

Pozdrav druže,
kao što možeš da vidiš, igrač “irssam” ti je ostavio link teme koju sam napravio s ciljem da vam pomognem kako da dobijete veći framerate u minecraftu. Ukoliko si se odlučio za kupovinu, možeš se javiti meni ovdje preko foruma ili me tražiti na našem TS3 serveru pa mogu da ti pomognem da se odlučiš šta da kupiš.

Link našeg TS3 servera: ts3.serb-craft.com

Nista hvala citao sma to izgleda da cu da uzmem jaci RAM.
A sto se tice ts a ja sam imao win XP i ne moze se instal

Postovani :wink: pa zeleo bih da uzmem neki solidan komp al za dobar fps
Pre bihse odlucio za laptop

Hajde javi mi se u privatnu poruku na forumu, pa cemo da porazgovaramo :lol:

Oke oke ili ako imas discord.

procesor ti je najjbolji za fps

ram za fps ok