Po sta cete pametiti ovu sezonu na Serb-Craftu

Pa,ovako ja cu ovu sezonu najvise pametiti po tome,sto sam upoznao previse prijatelja,igrao na evente neke osvojio na factions 2 puta,skypvp 2 puta,do polufinalu nekoliko puta itd.Poceo sam igrati factions i SkyPvP.
Zelim da,vidim po sta ce ti vi pametiti ovu sezonu ?
Hvala.

RP rudnik G
SB par puta na is top…

[confidential][/confidential][quote=“TheDuliX_” post=137368]RP rudnik G
SB par puta na is top…[/quote]

Po cemu jos SB? :wink: :stuck_out_tongue:

Rudnik G roleplay
Nove prijatelje
Nove neprijatelje
po meni iskreno dobra sezona samo sto nije bilo bridgesa razocarao sam se ali jbg mozda bude sledece sezone xd :wink:

Raidu melona, jbg…
I leftanju tvog isa, jedno jeste drugo nije, ne znam na sta mislis.

Pa najvise zbog svih ljudi koje sam upoznao,jednostavno konkurs za sctim je kao pomogao tome, prolazak u 2./3. krug sto se tice konkursa, pa poceo sam i da koristim basbas forum i ts tokom ove sezone, i ima bas perioda koje bih odvojio onako ali ovo jednostavno nije tema za to.Najvise cu pamtiti po tome sto sam upoznao dosta prijatelja,ali najvise Martinabr i superwoman01,Viki, ima ih dosta ali njih bi izdvojio samo njih troje i ( Raptin,Martin2003,Lilly,Dulix,Takachav,zazabama,nocnog,ficqeza,lorda50%,Cvarkic,daki12,mare,stefan,gennerator,lidgames,rooftop,gerkszmed,thepirateenderman,wskpatrick,gosple,milan, itd…) <3
Inace nije kraj sezone ali kao da jeste xd
Ako nadjem neku stariju temu poslacu ovde !

Ehh tesko je reci…Pa pamticu tako da sam upoznao nove neprijatelje na prisonu sto znaci mnogo vise pvp-a :side: A i takodje sto sam upoznao nove prijatelje kao i sto sam se zblizio sa starijim prijateljima.

novi neprijatelji razotkriveni.
par novih drugara.
dominacija na factionsu.

Sent from my Razer Phone using Tapatalk

Igrao sam oko 1.5 mjesec, i mogu se pohvalit’ is top na skyblock-u…

Bila zanimljiva sezona ali pamticu po konkursu ( na kojem pregorim logicno :P) i toj bezveznoj svadji sa wolfzom, dobar lik inace… Sledeci konkurs ces proci i taj zadnji krug wolfze, ne sumnjam! Sto se mene tice jos mi je bilo zanimljivo to sto sam upoznao mnogo novih prijatelja, ucim programiranje i vec sam na sredini toga sto je potrebno za C++ programera (za sredjivanje problema), sledece godine mozda bude Jave ali ne zna se…
Neki prijatelji: Martin_BR, Sina_Pro_XD, Itz_Viki_XD, Wasdas, julia372 (znam je i prosle ali ove se pokazala kao prava prijateljica), martin2003 (isto sto i za juliju), Nutellica, BowSpamFTW (upoznao ga na 1.8 ali ga vidim ove sezone), MatyPower i drugi…

Na pocetku nije lose bilo, f top 1, baltop 1…Nakon 3 mjeseca katastrofa, stvaraju se teski bagovi itd…

  1. Upoznao neke nove likove (cool)
  2. /ftop 25mil (preko 900 spawnera samo sto pola nije registrovalo, samo 890…)
  3. 500 raidova xd
  4. prison za 2 dana rudnikE
  5. 19 ig :smiley: xd
  6. sto sam uopste igrao xd

zazo,samo jos RaCa da nam se vrati,DeXa00 i bice op :D.

:slight_smile:

Jos neko hehe.

ovu sezonu cu pamtiti po invalidskom pvpu i kancerogenim igracima factions podservera
nadam se da ce sledeca sezona biti bolja i naravno 1,7 / 1,8 VERZIJA

[quote=“Filip789” post=137554]ovu sezonu cu pamtiti po invalidskom pvpu i kancerogenim igracima factions podservera
nadam se da ce sledeca sezona biti bolja i naravno 1,7 / 1,8 VERZIJA[/quote]i to

Sent from my Razer phone using Tapatalk