PE585 (tootoll) [Biografija]

Bilo mi je dosadno igrati samo stare igre na kompjuteru.Trazio sam na internetu neku novi igru i naiso sam na minecraft.Kada sam ga skinuo onda me je odma zanimalo za online igre.U svakom slucaju bio sam noob kao i svi ostali na pocetku.(nprm: Hodam negde de nemam pojma i udaram igrace de nema pvp xD)I onda sam naiso na serb-craft.Cim sam usao ja sam poceo da igram RolePlay.Kada su mi ljudi pokazali kako se igra ja sam zavoleo i server i RolePlay u isto vreme.Na pocetku sam pravio malu kucu od drveta.I mene je zanimalo kako da zaradim pare.Normalno isto su mi pokazali ljudi koji igraju duze nego ja.Mnogo sam voleo da pljackam ljude :D.Tako sam ja sve vise i vise napredovao sve dok se nisam dogovorio sa mojim drugom da kupimo WandMan-a (AN292 barem mislim da se tako zvao u mc).Kada smo kupili WandMan-a mi smo provodili 12 sati za kompjuterom svaki dan.Naucili smo kako se radi sa world-editom i sa ostalim komandama.Posle sam ja steko prijatelje (Omlu,IskoGamerBih,alexklin ne secam se svih samo se secam da mi je xShadowIce trazo acc nesto da uradi al ja mu nisam dao zato sto nisam znao sta ce da uradi,znam da mi je isto nesto rekao sa komandim blokom ali su admini to iskljucili) i posle nekog vremena igre bio je GR.I tada me je Dulje96 uhvatio na plotu punog emerald bokova kako bagujem. xD Zbog toga sam dobio Perm-Ban.I posle sam se naljutio i otisao na drugi server.(Necu da kazem koji zato sto ce da ispadne kao da ga reklamiram)Tamo sam isto steko mnogo prijatelja i sve se to raspala.Pa me je posle opet zanimalo da igram serb-craft.Ja PE585 i AN292 smo promenili nickove u ‘tootoll’ i ‘KiMo94’ kao neki admini sa drugog srw-a.I mi smo zajedno kupili ponovo WandMan-a.Tada je on trebao da se seli i istekao mu je WandMan.Ja sam se takodje selio i nastavio sam da igram ali sam ponovo bagovao i dobio sam PermBan xD.
I to je bila ta prica sa banovima. xD