Pallascat - predstavljanje

Zdravo, ja sam pallascat poznatija kao Jana na serveru. Dolazim iz Srbije i imam 17 godina u januaru 18, u septembru ću biti 4. godina gimnazije.

  • Minecraft sam krenula da igram sa 8 godina tačnije 3. razred osnovne, tako što me je najbolji drug pitao tokom časa prirode i društva jesam li čula za igricu Minecraft i da li bih da igramo zajedno preživljavanje i da pričamo preko Skype. Oko MC-a mi se najviše sviđa to što ti dozvoljava da iskoristiš svoju maštu na bilo koji način, i to što imaš free will za sve

-Saznala sam za Serb-Craft preko drugog poznatog MC servera u to vreme, 2017 godine. Nažalost ne mogu da izdvojim samo jedno zanimljivo iskustvo ali mogu reći da prva sezona u kojoj sam krenula da igram, i sezona LETO2022 su mi bile najzanimljivije

-Što se tiče hobija nemam puno stvari koje radim u slobodno vreme a da su korisne (blejim na kompu i igram igrice) ali postoji jedan kojim sam se bavila od 2. osnovne i dan danas a to je slikanje/crtanje. Do 2019 sam se bavila tradicionalnim načinom slikanja pa kad sam dobila grafičku tablu za rođendan sam skroz prešla na digitalno (mada i sad ponekad nacrtam nešto, skiciram na papiru) a što se tiče igrica volim rpg igrice i dan danas mi je TES V Skyrim najomiljenija igrica, a volim i Resident Evil franchise igrice

Moj cilj jeste da upišem likovnu akademiju i da nekad u budućnosti ljudi kažu “vau” kad vide moje slike izložene. Znam da gledam malo daleko ali eto to mi je san od kad sam bila mala. I naravno da ostanem sa SC-om makar ako morala do kraja :slight_smile:

Pozdrav!

5 Likes

volim te jano ae na dejt

1 Like

serb-craft rizz

pa desi ti meni nonumbers ???

1 Like

Najbolja devojka serba pallascat :slight_smile: