Ovo stvarno prelazi sve granice igrice!

Upravo sam otisao na teamspeak da vidim razlog mog mutea za “nepostovanje administracije” i moderator po imenu Shiffey mi je poslao ovaj link i rekao da je ovo razlog Screenshot by Lightshot , navodno razlog je jer mu nisam odmah odgovorio na postavljeno pitanje o mojim itemima koje posedujem, prvo i prvo to su moji itemi i sta njega treba da briga odakle mi i kako ih posedujem, ako ima neku sumnju nek me banuje za bagovanje da dodjem ts3 i da razjasnimo stvari a ne ovako neprofesionalno da se ponasa. Serb-Craft je postao mesto gde niko ne sme da iskaze sta misli ( bez ikakve uvrede, vulgarnosti ili necemu tome slicnom). Nakon toga sam ga upitao za jedno pravilo za koje sam dobio prethodni mute, pitao sam ga gde postoji to pravilo i odgovorio mi je “TO JE MOJE PRAVILO”. Smejao se naravno dok smo vodili razgovor njemu je prezanimljivo da mutea likove poput mene koje ne gotivi zbog neke proslosti. Ne znam cemu vodi sve ovo? Voleo bih da mi neki drugi moderator koji nije Shiffey odgovori na ovu temu. Hvala, pozdrav od Ivara !

7 Likes

Smatram da je igrac Ivar potpuno u pravu. Iz razloga sto doticni mod zloupotrebljava svoju funkciju i dize sebe u nebo bez ikakvih razloga i potreba. Smatram da doticni moderator treba da snosi posledicu zarad dobra sviju nas…

Screenshot by Lightshot evo sta pise na kitpvp, plus nisam slikao jedno vece dje sam pisao msg sa B0ga i ovaj isti moderator nam cita moderator i pritom nam je odgovorio u chatu u fazonu kao slazem se?
nemam sliku toga, nisam slikao…

hahahaahaja a ja sam dobio mute jer sam napisao “sta to tebe briga”…

Pa ja spamovo liku dok se fajto na turnir u msg i pise mi NoNumbers “jel dosta”, vole tako da gledaju sta ko pise pa to ti je

bukvalno shiffey zloupotrebljava helpera kako njemu odgovara, najbolje bi sad bilo da helper i master mod imaju iste komande… on kao helper moderator ne samo sto cita nego i odgovara u chat npr https://imgur.com/a/yQnenuL moderator Shiffey banuje lika za “hak” nakon sto ga je taj lik ubio par puta shiffey pocinje nesto pise po chatu ne secam se tacno sta i posle par minuta igrac dobija ban i tada ja pisem MalaMokraKaoKisa “Shiffey ga bano” na sta mi Shiffey odgovara u global chatu "yitler dobro mislis :0 " Moja preporuka vam je da helperima ugasite vecinu komanda, kao helper on treba da pomaze zar ne? a on radi po svom koliko ja vidim. Skloniti im komande za mjut, ban i citanje msga :). Da ne pominjem ovo sto lik zagledava u tudje iteme i pise po chatu ko sta ima, lik ima banner u ec ? banner ? pa nema s8 mac ili tako nesto sto bi mu pomoglo u gameplayu, tako da ako ovaj helper takozvani prodje nekaznjeno ja ne znam stvarno

A ne moram da pominjem kakav je shiffey igrac i kakvo misljenje vecina igraca ima za njega, igrac koji je pre 3 meseca pretio ubistvom postaje moderator? on ce da odluci sta je za kaznu a sta ne, pritom na temi gde je Shiffey pretio igracu pajkeqq kako ce mu “izbusiti grkljan” https://imgur.com/a/98rkFgC na tu temu odgovara kako tema nije trebala da se prizna jer je proslo 24h od postavljanja, sto znaci da sadasnji moderator verovatno ne zna ni pravila.

brate naravno da ce da prodje nekaznjeno, da ne pricam o tome kako mi se smeje u razgovoru samo jer zna da sam nepravedno kaznjen i onda me zove ts3 da me zamoli da blurujem ovaj deo gde se Gerson dobisuje sa Cappasom hahhaha, samo da on ne bi bio kaznjen ili nesto tome slicnom…Sve ti je jasno brate moj na sta je ovaj server spao.

2 Likes

sad ce verovatno da nam napisu, za sve prijave moderatora mozete se javiti na taj i taj mail hahahahahahaha…

1 Like