Ovo nema smisla stvarno

Neko me je gurnuo i ubio sa 2 vote keya i crystal krampom,i vredno dmd odelo,zahtevam da nema guranja vise kod spawna niti bilo gde.

Shulke ma dzaba ti kada postoje randomi na serveru i ja zbog toga vise ne ulazim na serveru i kakav je enchant bio na armoru Shulke jel ovo prvi put da umres ili ovo je drugi put da umres i da izgubis vredne stvari na prisonu

treci put brate mili

Shulke ma najbolje leftaj server i vise ne ulazi na njemu meni proslu sezonu mi napunili inv sa drvenim lopatama da bi zeljnici uzeli one crates iz votepartya a ja bio nekoliko min afk kod warp ench i napunili mi inv ali srecom sam ispraznio inv da bi ih uzo vidis da su zeljne virtuelne stvari

Radi takvih stvari postiji odlican warp pod nazivom AFK zona i tamo nema bacanja itema niti guranja posto je zatvorena :smile:

Kakvi majmuni šta pišu hahaha jel moguće ovo radi randoma on ne ulazi na srw pazi mozga majmunoglavog

Kad mi mene izgurali sa kristal krampom i 2 vote keya ja bih izvrsio samoubistvo irl. Jer bih otezano disao bez kristal krampa do kraja zivota bolje da skratim muke odma.

Pozdrav, mozes kreirati predlog na nasem discordu, da glasate sa :+1:/ :-1:.

Treba opet da te izguraju D: