OPROSTAJ MOMO444

Nick : momo444
Ovako ne zelim puno da smaram zelim samo da se oprostim sa svima lepo posto sledece nedelje idem u nemacku idem tamo da zivim tako da necu ulaziti na serb vise nikada to jes ocu ucu jednom ali ko zna kada imacu ja komp i sve ali necu imati vremena bas za to i samo sam teo da se izvinem svima kojima sam psovo i koje sam skemo a prvo bi zeleo da se izvinim moderatorima to jeste Martinu , manicu , i nadji njih sam ono najvise psovao zelim svima da pozelim sve najlepse na serbu ja dok sam igro bilo mi je lepo ono psovo sam ih sve ali ja sam to sve iz sale zeleo bi da bude nekada ko pre da se vrate svi onu igraci koji su pre igrali na 1.7 verziji da se vrati onaj stari serb koji sma voleo po ceo dan sam igrao i zezao se nikada mi nije bilo vazno da budem najaci najvaznije mi je bilo da steknem prijateljstvo i uspomene koje cu pamtim dok sam ziv i jednoga dana kada ostarimo i kada se setimo kako smo igrali kako nam je bilo i dodjemo na ts da popricamo posle toliko godina i sve to su najlepse uspomene i zelim samo da se najvise zahvalim manicu da nije bilo njega i batice nebi bilo ovoga i hvala svima koji su bili dobri prema meni jbg necu biti tu sa vama za novu godinu necu moci da se zezam sa vama ali zelim vam sve najlepse za novu godinu i da me se secate HVALA VAM !!! <3

Pa dobro.

joooj momo ne idi ;(

Pozz brt

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

poy

Poz

Poz momo, sve najj :frowning:

Poz baki!

Ae pa tako Mome ;D
Secam te se bre uvek ne brini :slight_smile:

Bye bye

Vidimo se za 2 dana :slight_smile:

POYY

Vidimo se za 2-4 dana. :slight_smile:

Ma igra još džaba pišete poy, ovo mu je već 69-ta tema za opraštanje

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk