Oolle_douku Biografija

Odluzio sam da napravim ovu biografiju jer prestajem da igram.
Moj prvi nick je bio Distrique…
Za server sam saznao preko mog druga (tada je bila 1.6 verzija)…kada sam prvi put usao na server nisam imao pojma sta da radim jer sam igrao mc 4 meseca.
Ubrzo pitao sam hoce neko da zivi samnom …Javio se Riplay(Ovaj momak ce mi uvek ostati u secanju ako neko zna ko je trenutno neka m ikaze)
Gradili smo i gradili dok nasa kuca nije bila savrsena ali ubrzo je izgrifana :D…Jedna zanimljivost je da dok su nas raidali tu je bio jedan lik sa diamond skinom i ja sam mislio da on ima dmd armor .Zato kad sam ga ubio mislio sam da sam najveci pro na svetu :D.
Kada sm promenili kucu ona je bila izgradjena od strane Riplay i nekog creatora(nmg se setim imena :D)
Ubrzo i ta kuca je bila grifana i zbog toga je Ripley prestao da igra .
Nakon toga presao sam na nick uros_2004 na tom nicku(kolko se ja secam)sam prvi put usao u hord i tamo sam upoznao jos ljudi osim Ripley-a :smiley:
I taj nic kje uskoro propao…neko mi provalio sifru pa sam presao na uros_2003…Tu sam molio kenny-a da mi poveruje i da me opet primi u f :smiley: nakon jedno mesec dana dok sam skupljao xp u xp farmi odjednom sam bio banovan…Nisam imao pojma sta se desilo jer tada nisma znao sta znaci rec cit
Nisam igrao pola 1.6 verzije …
e onda je usledila 1.7 verzija gde sam se zvao Agent_f i tu sam takodje mnogo smarao kenny-a za f i na kraju me pustio :D…Prestao sam da igram ubrzo neam pojma zasto.
Eh dosla su i ta vremena kada sam saznao za cit…(svi su iskusili to :D)
Naravno cit mi je pokazao akix i kad sam ga skinuo nisam ima opojma sta se tu radi(inace tad mi je bio nick uros_2002)
Akix mi je sve objasnio i posle nekoliko dana znao sam kako ukljuciti anti knok kill auru itd…
Vecinu 1.7 se nesecam pa cu odma da predjem na 1.8
U 1.8 verziji sam kupio premium pod nazivom Oolle_Douku…Tu sam celu 1.8 civeo sa akix.U toj verziji sam upoznao Peuvicukoji je na kraju naravno ispao velika cka…Ukratko primili smo ga u f(tad nisam bio u hord) pustili da zivi s nama i on nas je prodao za stack encki(prodao nam je arenu i home)
Na kraju 1.8 ja i akix smo se vec posvadjali tad smo imali sve bagovane stvari itd itd…
Nakon global restarta poceo sam da zivim sam…

Zanimljiv deo(kako za koga)
Imao sam iteme sve je poslo super i vec 2 nedelje posle gr nesto smo se zapricali ja i akix(tada smo idalje bili u svadji)
I ja sam ga primio u home
ALI KAKO
navuko me da ima mnogo p4 i sharp5 i ja mislio ako ga pustim home sto je njegovo to je i moje…
Cak mso i lepo poceli…a onda on mi je rekao da nece vise da zivimo zajedno vec da oce sa nekim drugim.
Dan nakon sto je otisao da zivi sa tim mene je neko opljacka osrusio mi spawnere izgrifo mi home …
Idalje ne znam dal je to akix ili taj sto je ziveo sa njim ali dobro…
TO JE BIL AMOJA AUTOBIGORAFIJA (UKRATKO :D)Nickovi:Distrique-uros_2004-uros_2003-Agent_f-uros_2002-Oolle_Douku
Pozz

P’ dobro. :smiley:
Lepo si sastavio samo nesto ne valja! Akix te je grifao, nije niko drugi jer ste u svadji, a on tesko preboli… Valjda bi trebalo to da shvatis. :wink:

Veoma zanimljiva biografija, pozz

• Pogrešna kategorija.
  • Lijepo sastavljeno.
  • Zbogom.
    B)