Oneblock kviz nagrade

Pisem u vezi nebalansiranih nagrada u oneblock kvizu. Osvojio sam prvo mesto (5 puta vise kvizova od treceg mesta) i dobio sam ubedlijvo najgoru nagradu, kao i prosli mesec, iako sam trazio da se promeni. 1 spawner vredi mnogo manje od eff 6 pickaxe i neuporedivo manje od eff 7. Posto imam mnogo spawnera a niti ih koristim niti ima ko da ih kupi oni mi ne znace nista, on vredi manje od 1m dok sam za eff 6 dao 2 spawnera i 1m a eff 7 nema ko da proda. Zeleo bih i ja dobiti jedan pikeks kao nagradu za moju aktivnost, smatram da nije fer da budem najaktivniji 2 meseca za redom i dobijem bezvrednu nagradu dok ostali sa neuporedivo manje kvizova dobiju mnogo vredniju. Razmisljao sam da prestanem igrati kviz i boriti se za prvo ako cu vec biti nagradjen na neodgovarajuci nacin. Molim vas da uzmete ovo u obzir i nagradite moj trud kako bih imao volje da se i dalje takmicim za prvo mesto.

samo se ti nastavi truditi, jednog dana ce se tvoj trud isplatiti, pogotovo jer odgovaras na pitanja serb craftovog kviza. pozz do tebe :wink:

2 Likes

Neeeeee placiiiii

Pozdrav

Tvoj prijedlog je uvažen, od sada (važi i za ovaj mjesec) nagrada za prvo mjesto će biti:

1x Diamond Pickaxe (Efficiency VII, Unbreaking V, Mending) i Spawner

Hvala vam, drago mi je sto ste uvazili moj predlog.