Omogućiti Crafting book

Ubaciti Crafting book iz 1.13.2 verzije,ne moguće je craftati iron bez nje,kad ste već uništili sezonu popravite bar ovo,hvala.

Ne mozes da unistis nesto sto je vec unisteno.

Можеш да га сахраниш брт

Pozdrav, na koji Crafting book misliš i da li bi funkcija bila samo craftanje irona ili još nešto?

Crafting book ona knjiga u Crafting table sa kojom brže craftas,pa najveću svrhu bi imala za carftovanje irona ili cookies ko farmuje…

To je opcija sa klijent strane koju imaš ako uđeš na server sa većom verzijom, nema veze sa samim serverom

Pa jel moze na neki način da se ubaci ili sa bude epodrzano bar za iron kad udjem na srv sa 1.13,ti i sad kad udjes sa 1.13 ona postoji ali ne radi

Jel ti piše nešto ili jednostavno kad pokušaš da klikneš ništa se ne dešava? Probaću i ja kod mene pa da vidimo

Kad kliknem on udje u book sve normalno,ali ne pokazuje iteme koje mogu craft.

Vidim sada i ja…

Nažalost, developeri koji su napravili opciju za pristup sa većim verzijama neće dodati ovakvo rešenje, kao što su naveli u ovom postu: Crafting table recipes · Issue #1785 · ViaVersion/ViaVersion · GitHub

Mi sa naše strane nemamo tehničke kapacitete da ovo rešimo, tako da je jedina opcija da se vidi da li postoje neke alternative sa strane MC klijenta.

Ubacite craft wand, predlozeno je bezbroj puta prethodnih sezona i niste hteli ubacivati a to olaksava dosta igru.
To funkcionise na slican nacin kao i sell wand. Sa sell wandom prodajes automatski iteme iz chesta, a sa craft wand fukcionise na isti princip samo sto to crafta automatski stvari iz chesta eto npr. Obican iron pretvori u Iron Block. :wink:

Ja imam sličnu ideju,napraviti neku vrstu trade tipa 9 steka irona 1 stek bloka irona…

ne znam da li takva stvar uopce moguce napraviti i da li postoji. za craft wand sam siguran da postoji jer ima plugin za to