OMLA - Autobiografija :)

Doslo je i vreme da se ja predstavim :smiley: Pozdrav svima, moje ime je Mladen, imam 13 godina i MC igram vec dugo vremena. Jednom kad sam dosao kod brata rekao mi je da mi pokaze neku igricu sto je skinuo. Ja onako gledam sve u kockicama, nije mi se nesto svidelo. Dao mi je link za Download i krenuo sam da igram. Singleplayer xD Sve mi je cudno izgledalo, znao sam samo za Stone, Grass, Dirt, Wood i Lisce. Prikupio sam malo drveca i napravio sebi kucu 5x5 blokova. Secam se kada sam prvi put izasao napolje po mraku, i Spider me je ubio. Jako sam se iznervirao i nisam hteo da vise igram. Posle mesec dana ulazim ja opet i saznam za Creative. Krenem ja da gradim sebi baze, pa sprdnja sa TNT i tako. Imao sam problema sa launcherom i nisam mogao da igram Multiplayer. Posle nekoliko meseci, drug od moga brata posalje meni Launcher i kaze samo kucaj Nick i eto. Smisljao sam 15 minuta nick i dosao na ideju da se zovem OMLA. Evo i objasnjenje.Neki me zovu DJOMLA xD I bavim se kao DJ, to mi je hobi. I kad DJ odvojis od DJOMLA dobijes DJ OMLA. I eto samo sam izbacio DJ, i rodio se OMLA xD Nego, da se vratim ja na autobiografiju. Ulazim ja na server i krenem da se krecem a u chatu pise nesto register. Ja onako Noob ne znam sta je to i trazim po YouTube kako da se registrujem xD I registrujem se ja. Nisam imao pojma da postoje blokovi od kojih je radjen HUB. Vidim ja Rol3Play, SkyBlocks, MiniGames i Survival. Jedino mi je Survival poznato pa sam usao u njega. Setam ja po spawnu sve ljudi oko mene. Nisam znao za /tpa, /msg bas nista. Secam se da sam spamovao “Moze pomoc novi sam” Igrac sa nickom 9ammar9 mi je pomogao, Napravio mi je kucu i dao hrane, armor i sword. Sledeci dan neki igrac mi je trazio da ga tpa kod mene u home. Nisam hteo jer mi je 9ammar9 rekao da nikoga ne tpa. Ja sam tog igraca tpa i on je setao home xD Ja sam ga kill i posle su me grifali. I tako posle 5 raidovanja kroz koje sam prosao, najteze mi pao zadnji raid. Mhykol sa fakcijom Povratnici mi je claimao home. 20 spawnera, ench jabuka sve otislo… Kraj, prestao sam sa igrom na Survival posle 4 meseca. Nisam igrao na Serbu 5 dana pa sam opet usao xD I otisao na Rol3Play. Opet sam trazio hranu, drva itd xD Uzeo sam sebi plot i gradio kucu, prodavao iteme itd. Posle nekog vremena upoznam ja xXGoldenPandaXx. Tada je bio WandMan. Upoznali smo se tako sto mi je on Kokosku sa semenjem preneo preko 1000 blokova xD Tako druzili smo se mi, jako sam ga zgotivio i najgore mi je pao njegov ban… 2 dana sam bio smoren i onda sam ga nasao sa nickom SewendoMC. Opet sam bio srecan :smiley: Ljudi moji, vi ne znate kako sam ja njega zgotivio, i dan danas pricam sa njim :smiley: Jednom, igramo ja i on SkyBlocks i ja njemu dam sve moje iteme. Kaze on meni “Brate, ja cu ti uplatiti WandMana” Ja sam rekao da necu necu on kao samo ti cuti. Posle par dana udjem ja i on kaze poslao sam potvrdu. Ja mislio da se zeza, udjem ja na Rol3Play kad ono… [WandMan]OMLA… Ja sam vristao od srece :smiley: 7. Januar 2015. zove mene Batica da testiramo WE komande. Ja sam tako nervozan bio, brate :open_mouth: i Vidim ja “Batica. Answer. No Answer” Ja se pripremam i sve i krecem “Jel me cujes ?” xD Toliko sam nervozan bio jedva sam kucao komande… I tako jako sam zgotivio Manica, Baticu, Lolera i njegove klipove. Zivotna zelja: [Moderator]OMLA. Drago mi je sto sam dugo na SerbCraftu i sto sam upoznao jako dobre ljude. Lista ljudi koje nikad necu zaboraviti: xXGoldenPandaXx(SewendoMC), KKCat, Rope99, CREEPER1BLOW, Einshine, speckle123, defekt, DadeK, Chinatown10(Hackovan mu acc), Slime, IskoGamerBIH, adriimari, morganekelly,tabiik, Ellie, Tanakahascookie, Tyresethecool, MarpaSchlief, Byekier, pikachue, Izzy, Manic12, Batica Dulje… Ako sam nekog zaboravio, sry stvarno :stuck_out_tongue:
To je to, nadam se da vam se svidelo, Pozdrav ! :smiley:

Zanimljivo. :wink:
Drago mi je da sam na listi naj-prijatelja tako reci. :lol:

OMLA od prilike i meni tako prica pocinje :smiley:

Meni je drugacija al mrzi me da pisem jel bi trebao da krenem 1.5.2 +ja nisam igrao na singleplayer cim sa skinuo 2 sata sam pokusavao da se register i smislio savrsenu sifru 123456 :3

Zanimljivo. :wink:

Vidi se trud, imamo nesto zajednicko: Zivotna Zelja xD…

Mene si zaboravio -_-

Vidis da sam napisao “Ako sam nekoga zaboravio, sry”
Al’ eto, dodao sam te :smiley:

Jej poseban sam

Dodat si na White listu